Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NEW BALANCE 480
NEW BALANCE 480
NEW BALANCE 480
NEW BALANCE 480
NEW BALANCE 480
NEW BALANCE 480
NEW BALANCE 480
NEW BALANCE 480
NEW BALANCE 480
NEW BALANCE 480
Машки патики
Код на производ:
(BB480L3W)
NEW BALANCE

NEW BALANCE 480

Претходна цена
5.690 ДЕН
Моментална цена
5.690 ДЕН
Моментална цена
5.690 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 8 8
 • 8.5 8.5
 • 9 9
 • 9.5 9.5
 • 10 10
 • 10.5 10.5
 • 11 11
 • 11.5 11.5
 • 12 12
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Инспирирани од класичниот кошаркарски модел на NEW BALANCE, машката lifestyle патика NEW BALANCE BB480 ви обезбедува трајна класика со посебен стил. Мека кожа, влошка од Ortholite за дополнителна удобност и контрола на влагата, се само дел од деталите кои ќе ве направат среќни да ги носите овие патики. Спецификација: Машки lifestyle патики Плиток профил Мека зрнеста кожа Влошка Ortholite.
Подетално

Инспирирани од класичниот кошаркарски модел на NEW BALANCE, машката lifestyle патика NEW BALANCE BB480 ви обезбедува трајна класика со посебен стил. Мека кожа, влошка од Ortholite за дополнителна удобност и контрола на влагата, се само дел од деталите кои ќе ве направат среќни да ги носите овие патики.
Спецификација:

 • Машки lifestyle патики
 • Плиток профил
 • Мека зрнеста кожа
 • Влошка Ortholite

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  8
  8.5
  9
  9.5
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош