Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE NIKE AIR MAX 2090 C/S BG
NIKE NIKE AIR MAX 2090 C/S BG
NIKE NIKE AIR MAX 2090 C/S BG
NIKE NIKE AIR MAX 2090 C/S BG
NIKE NIKE AIR MAX 2090 C/S BG
NIKE NIKE AIR MAX 2090 C/S BG
Детски патики
Код на производ:
(DH9738-004)
NIKE

NIKE NIKE AIR MAX 2090 C/S BG

Претходна цена
8.190 ДЕН
Моментална цена
8.190 ДЕН
Цена со попуст
4.914 ДЕН
Заштеда: 3.276 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 4.5Y 4.5Y
  • 5Y 5Y
  • 5.5Y 5.5Y
  • 6Y 6Y
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
4.5Y
5Y
5.5Y
6Y
Оставите оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош