Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

HOKA CHALLENGER ATR 7
HOKA CHALLENGER ATR 7
HOKA CHALLENGER ATR 7
HOKA CHALLENGER ATR 7
HOKA CHALLENGER ATR 7
HOKA CHALLENGER ATR 7
HOKA CHALLENGER ATR 7
HOKA CHALLENGER ATR 7
HOKA CHALLENGER ATR 7
HOKA CHALLENGER ATR 7
Женски патики за трчање
Код на производ:
(1134498-WMCY)
HOKA

HOKA CHALLENGER ATR 7

Претходна цена
9.190 ДЕН
Моментална цена
9.190 ДЕН
Цена со попуст
7.352 ДЕН
Заштеда: 1.838 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 5.5 5.5
  • 6 6
  • 6.5 6.5
  • 7 7
  • 7.5 7.5
  • 8 8
  • 8.5 8.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд HOKA
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Оставите оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 1127896-BCPPR
7.352 ДЕН
Заштеда 20%
9.190 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 1127896-CSLC
7.352 ДЕН
Заштеда 20%
9.190 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 1127896-ABIW
7.352 ДЕН
Заштеда 20%
9.190 ДЕН
Помош