Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas RUNFALCON 2.0 TR
adidas RUNFALCON 2.0 TR
adidas RUNFALCON 2.0 TR
adidas RUNFALCON 2.0 TR
adidas RUNFALCON 2.0 TR
adidas RUNFALCON 2.0 TR
adidas RUNFALCON 2.0 TR
adidas RUNFALCON 2.0 TR
adidas RUNFALCON 2.0 TR
adidas RUNFALCON 2.0 TR
Машки патики
Код на производ:
(GX8257)
adidas

adidas RUNFALCON 2.0 TR

Претходна цена
3.988 ДЕН
Моментална цена
3.988 ДЕН
Цена со попуст
2.393 ДЕН
Заштеда: 1.595 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 8- 8-
  • 10- 10-
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
8-
10-
Оставите оценка
Trenutno nema komentara
Помош