Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE DBreak Special Edition
NIKE DBreak Special Edition
NIKE DBreak Special Edition
NIKE DBreak Special Edition
NIKE DBreak Special Edition
NIKE DBreak Special Edition
NIKE DBreak Special Edition
NIKE DBreak Special Edition
NIKE DBreak Special Edition
NIKE DBreak Special Edition
Женски патики
Код на производ:
(DM3346-100)
NIKE

NIKE DBreak Special Edition

Претходна цена
6.090 ДЕН
Моментална цена
6.090 ДЕН
Моментална цена
6.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 6 6
  • 6.5 6.5
  • 7 7
  • 7.5 7.5
  • 8 8
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
6
6.5
7
7.5
8
Оставите оценка
Trenutno nema komentara
Помош