Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas AlphaBoost V1
adidas AlphaBoost V1
adidas AlphaBoost V1
adidas AlphaBoost V1
adidas AlphaBoost V1
adidas AlphaBoost V1
adidas AlphaBoost V1
adidas AlphaBoost V1
adidas AlphaBoost V1
adidas AlphaBoost V1
Женски патики за трчање
Код на производ:
(HP6132)
adidas

adidas AlphaBoost V1

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
7.588 ДЕН
Моментална цена
7.588 ДЕН
Моментална цена
7.588 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3- 36 22.1
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 5 38 23.3
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Создадени да го зацврстат вашиот изглед во удобност и стил, lifestyle патиките на adidas ALPHABOOST V1 ќе ве видат низ се што треба да направите во текот на денот. Комбинирајќи ги технологиите Adiprene+, adidas BOOST и Bounce, овие патики прават да се чувствувате лесно на вашите нозе. Мрежестиот горен дел овозможува оптимален проток на воздух. Направени од низа рециклирани материјали, нивниот горен дел има најмалку 50% рециклирана содржина. Овој производ е само едно од решенијата на adidas за ставање крај на пластичниот отпад. Спецификација: Плиток профил Врвки Мрежест горен дел Adiprene+ Bounce и BOOST среден ѓон Гумен ѓон.
Подетално

Создадени да го зацврстат вашиот изглед во удобност и стил, lifestyle патиките на adidas ALPHABOOST V1 ќе ве видат низ се што треба да направите во текот на денот. Комбинирајќи ги технологиите Adiprene+, adidas BOOST и Bounce, овие патики прават да се чувствувате лесно на вашите нозе. Мрежестиот горен дел овозможува оптимален проток на воздух. Направени од низа рециклирани материјали, нивниот горен дел има најмалку 50% рециклирана содржина. Овој производ е само едно од решенијата на adidas за ставање крај на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Мрежест горен дел
 • Adiprene+
 • Bounce и BOOST среден ѓон
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3- 36 22.1
  4- 37 1/3 22.9
  5 38 23.3
  5- 38 2/3 23.8
  6 39 1/3 24.2
  6- 40 24.6
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики GX4694
  3.422 ДЕН
  Заштеда 30%
  4.888 ДЕН
  Помош