Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Air Max Alpha Trainer 5
NIKE Air Max Alpha Trainer 5
NIKE Air Max Alpha Trainer 5
NIKE Air Max Alpha Trainer 5
NIKE Air Max Alpha Trainer 5
NIKE Air Max Alpha Trainer 5
NIKE Air Max Alpha Trainer 5
NIKE Air Max Alpha Trainer 5
NIKE Air Max Alpha Trainer 5
NIKE Air Max Alpha Trainer 5
Машки патики за тренинг
Код на производ:
(DM0829-100)
NIKE

NIKE Air Max Alpha Trainer 5

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
6.090 ДЕН
Моментална цена
6.090 ДЕН
Моментална цена
6.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10 44 28
 • 11 45 29
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Air Max Alpha Trainer 5 е широка машка патика за тренинг, дизајнирана за максимална поддршка за време на вежбање. Овие машки патики, со комбинација на супериорен дизајн и функционалност, го подигнуваат нивото на тренирање на повисоко ниво. Издржливата мрежа за дишење во горниот дел обезбедува одлична прозрачност. Средниот ѓон од пена што се протега по целата должина на патиката додава стабилност и обезбедува одлично амортизирање. Единицата Air Max во петицата е првично дизајнирана да ја обезбеди потребната удобност, а пената околу глуждот додава удобност и го штити глуждот од повреди. Јазичето на петицата го олеснува облекувањето и соблекувањето. Цврстиот гумен ѓон со флексибилни жлебови е издржлив и обезбедува долговечност и одлично држење на сите површини. Доколку сакате модерни и функционални патики за тренинг, овие Nike се вашиот идеален избор. Спецификација: Машки патики за тренинг Горен дел: издржлива мрежа што дише Единица Air Max во петицата Среден ѓон од пена Јазиче за пети Врвки Плиток профил Лого на Nike Гумен ѓон.
Подетално

Nike Air Max Alpha Trainer 5 е широка машка патика за тренинг, дизајнирана за максимална поддршка за време на вежбање. Овие машки патики, со комбинација на супериорен дизајн и функционалност, го подигнуваат нивото на тренирање на повисоко ниво. Издржливата мрежа за дишење во горниот дел обезбедува одлична прозрачност. Средниот ѓон од пена што се протега по целата должина на патиката додава стабилност и обезбедува одлично амортизирање. Единицата Air Max во петицата е првично дизајнирана да ја обезбеди потребната удобност, а пената околу глуждот додава удобност и го штити глуждот од повреди. Јазичето на петицата го олеснува облекувањето и соблекувањето. Цврстиот гумен ѓон со флексибилни жлебови е издржлив и обезбедува долговечност и одлично држење на сите површини. Доколку сакате модерни и функционални патики за тренинг, овие Nike се вашиот идеален избор.
Спецификација:

 • Машки патики за тренинг
 • Горен дел: издржлива мрежа што дише
 • Единица Air Max во петицата
 • Среден ѓон од пена
 • Јазиче за пети
 • Врвки
 • Плиток профил
 • Лого на Nike
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  10 44 28
  11 45 29
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош