Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas AlphaBoost V1
adidas AlphaBoost V1
adidas AlphaBoost V1
adidas AlphaBoost V1
adidas AlphaBoost V1
adidas AlphaBoost V1
adidas AlphaBoost V1
adidas AlphaBoost V1
adidas AlphaBoost V1
adidas AlphaBoost V1
Машки патики за трчање
Код на производ:
(HP2761)
adidas

adidas AlphaBoost V1

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
7.688 ДЕН
Моментална цена
7.688 ДЕН
Моментална цена
7.688 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
аdidas AlphaBoost V1 е машка lifestyle патика која се чувствува добро и изгледа добро. Плени со својот впечатлив дизајн кој е поудобен од вашата омилена маичка. Мрежестиот горен дел овозможува одлично дишење и ги одржува вашите стапала суви и свежи. Bounce средната ѓон обезбедува совршено амортизирање и додава удобност, а BOOST на петицата обезбедува враќање на енергијата. Направен од низа рециклирани материјали, овој врв има најмалку 50% рециклирана содржина. Овој производ е само едно од нашите решенија за ставање крај на пластичниот отпад. Гумениот ѓон обезбедува одлично држење и дава сигурност на вашиот чекор. Спецификација: Машки lifestyle патики Плиток профил Врвки Мрежест горен дел Hybrid BOOST и Bounce среден ѓон Најмалку 50% рециклирана содржина Adiprene + влошки.
Подетално

аdidas AlphaBoost V1 е машка lifestyle патика која се чувствува добро и изгледа добро. Плени со својот впечатлив дизајн кој е поудобен од вашата омилена маичка. Мрежестиот горен дел овозможува одлично дишење и ги одржува вашите стапала суви и свежи. Bounce средната ѓон обезбедува совршено амортизирање и додава удобност, а BOOST на петицата обезбедува враќање на енергијата. Направен од низа рециклирани материјали, овој врв има најмалку 50% рециклирана содржина. Овој производ е само едно од нашите решенија за ставање крај на пластичниот отпад. Гумениот ѓон обезбедува одлично држење и дава сигурност на вашиот чекор. Спецификација:

 • Машки lifestyle патики
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Мрежест горен дел
 • Hybrid BOOST и Bounce среден ѓон
 • Најмалку 50% рециклирана содржина
 • Adiprene + влошки

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Трчање
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  7- 41 1/3 25.5
  8 42 25.9
  8- 42 2/3 26.3
  9 43 1/3 26.7
  9- 44 27.1
  10 44 2/3 27.6
  10- 45 1/3 28
  11 46 28.4
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош