Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

LOTTO SPEEDRIDE 600 X
LOTTO SPEEDRIDE 600 X
LOTTO SPEEDRIDE 600 X
LOTTO SPEEDRIDE 600 X
LOTTO SPEEDRIDE 600 X
LOTTO SPEEDRIDE 600 X
LOTTO SPEEDRIDE 600 X
LOTTO SPEEDRIDE 600 X
LOTTO SPEEDRIDE 600 X
LOTTO SPEEDRIDE 600 X
Машки патики
Код на производ:
(217029-7HD)
LOTTO

LOTTO SPEEDRIDE 600 X

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 48.5
 • 15 49 33
 • 5.5 5.5
 • 6 39 24
 • 6.5 39 24,5
 • 7 39.5 25
 • 7.5 40 25,5
 • 8 40.5 26
 • 8.5 41 26,5
 • 9 42 27
 • 9.5 42,5 27,5
 • 10 43 28
 • 10.5 43,5 28,5
 • 11 44 29
 • 11.5 45 29,5
 • 12 45.5 30
 • 12.5 46 30,5
 • 13 47 31
 • 13.5 47.5 31,5
 • 14 48 32
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд LOTTO
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5 48.5
15 49 33
5.5 5.5
6 39 24
6.5 39 24,5
7 39.5 25
7.5 40 25,5
8 40.5 26
8.5 41 26,5
9 42 27
9.5 42,5 27,5
10 43 28
10.5 43,5 28,5
11 44 29
11.5 45 29,5
12 45.5 30
12.5 46 30,5
13 47 31
13.5 47.5 31,5
14 48 32
Оставите оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики LTF203M109-01
2.045 ДЕН
Заштеда 50%
4.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики LTF203M109-31
2.045 ДЕН
Заштеда 50%
4.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики LTA193126-62
2.045 ДЕН
Заштеда 50%
4.090 ДЕН
Помош