Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas NOVAFVSE X
Женски патики за трчање
Код на производ:
(EE9927)
adidas

adidas NOVAFVSE X

Одберете подароци со кои ќе ја покажете вашата љубов кон саканата личност и искористете дополнителни 10% на веќе намалената и дури 20% на НОВАТА колекција! Целата понуда можете да ја погледнете овде

Претходна цена
5.588 ДЕН
Моментална цена
5.588 ДЕН
Цена со попуст
2.794 ДЕН
Заштеда: 2.794 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3- 36 22.1
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 5 38 23.3
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 29.3
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Удобното трчање е исто толку важно како и победата на трката. Овие патики комбинираат мека, потпорна Cloudfoam амортизација со издржлив ѓон на Adiwear за сеопфатна контрола на патеката. Мрежестиот горен дел е беспрекорен и го гушка стапалото за сигурно чувство..
Подетално

Удобното трчање е исто толку важно како и победата на трката. Овие патики комбинираат мека, потпорна Cloudfoam амортизација со издржлив ѓон на Adiwear за сеопфатна контрола на патеката. Мрежестиот горен дел е беспрекорен и го гушка стапалото за сигурно чувство.

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3- 36 22.1
4 36 2/3 22.5
4- 37 1/3 22.9
5 38 23.3
5- 38 2/3 23.8
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6
7 40 2/3 25
7- 41 1/3 25.5
8 42 25.9
8- 42 2/3 26.3
9 43 1/3 26.7
9- 44 27.1
10 44 2/3 27.6
10- 45 1/3 28
11 46 28.4
11- 46 2/3 28.8
12 47 1/3 29.3
Оставите оценка
Trenutno nema komentara
Помош