Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

COLUMBIA Peakfreak™ Ii Outdry™
COLUMBIA Peakfreak™ Ii Outdry™
COLUMBIA Peakfreak™ Ii Outdry™
COLUMBIA Peakfreak™ Ii Outdry™
COLUMBIA Peakfreak™ Ii Outdry™
COLUMBIA Peakfreak™ Ii Outdry™
COLUMBIA Peakfreak™ Ii Outdry™
COLUMBIA Peakfreak™ Ii Outdry™
COLUMBIA Peakfreak™ Ii Outdry™
COLUMBIA Peakfreak™ Ii Outdry™
Машки outdoor патики
Код на производ:
(2005101403)
COLUMBIA

COLUMBIA Peakfreak™ Ii Outdry™

Одберете подароци со кои ќе ја покажете вашата љубов кон саканата личност и искористете дополнителни 10% на веќе намалената и дури 20% на НОВАТА колекција! Целата понуда можете да ја погледнете овде

Претходна цена
7.790 ДЕН
Моментална цена
7.790 ДЕН
Моментална цена
7.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 14.5
 • 15 48 30.7-31.5
 • 5.5 5.5
 • 6 6
 • 6.5 6.5
 • 7 40 24.4-24.6
 • 7.5 40.5 24.6-25.1
 • 8 41 25.1-25.7
 • 8.5 41.5 25.7-25.9
 • 9 42 25.9-26.4
 • 9.5 42.5 26.4-26.9
 • 10 43 26.9-27.2
 • 10.5 43.5 27.2-27.7
 • 11 44 27.7-28.2
 • 11.5 44.5 28.2-28.4
 • 12 45 28.4-29
 • 12.5 12.5
 • 13 46 29.5-29.7
 • 13.5 13.5
 • 14 47 29.7-30.7
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Columbia PEAKFREAK™ II се машки патики за планинарење со иновативни технологии кои ви овозможуваат да се впуштите во авантури со слобода и уживање без ограничувања. Тие имаат систем за поврзување Navic Fit™ што ја држи петата цврсто на место, нудејќи ви удобност и стабилност. Нивната едноделна конструкција OutDry™ водоотпорна и прозрачна, ја задржува водата надвор, одржувајќи ве суви и удобни за време на секој предизвик. Спецификација: Машки патики за планинарење Плиток профил OutDry™ водоотпорна и прозрачна горна конструкција Navic Fit™ систем за врзување.
Подетално

Columbia PEAKFREAK™ II се машки патики за планинарење со иновативни технологии кои ви овозможуваат да се впуштите во авантури со слобода и уживање без ограничувања. Тие имаат систем за поврзување Navic Fit™ што ја држи петата цврсто на место, нудејќи ви удобност и стабилност. Нивната едноделна конструкција OutDry™ водоотпорна и прозрачна, ја задржува водата надвор, одржувајќи ве суви и удобни за време на секој предизвик.
Спецификација:

 • Машки патики за планинарење
 • Плиток профил
 • OutDry™ водоотпорна и прозрачна горна конструкција
 • Navic Fit™ систем за врзување

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Outdoor
  Бренд COLUMBIA
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5
  15 48 30.7-31.5
  5.5
  6
  6.5
  7 40 24.4-24.6
  7.5 40.5 24.6-25.1
  8 41 25.1-25.7
  8.5 41.5 25.7-25.9
  9 42 25.9-26.4
  9.5 42.5 26.4-26.9
  10 43 26.9-27.2
  10.5 43.5 27.2-27.7
  11 44 27.7-28.2
  11.5 44.5 28.2-28.4
  12 45 28.4-29
  12.5
  13 46 29.5-29.7
  13.5
  14 47 29.7-30.7
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош