Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas X SPEEDPORTAL.4 TF
adidas X SPEEDPORTAL.4 TF
adidas X SPEEDPORTAL.4 TF
adidas X SPEEDPORTAL.4 TF
adidas X SPEEDPORTAL.4 TF
adidas X SPEEDPORTAL.4 TF
adidas X SPEEDPORTAL.4 TF
adidas X SPEEDPORTAL.4 TF
adidas X SPEEDPORTAL.4 TF
adidas X SPEEDPORTAL.4 TF
Машки патики за фудбал
Код на производ:
(GW8507)
adidas

adidas X SPEEDPORTAL.4 TF

Одберете подароци со кои ќе ја покажете вашата љубов кон саканата личност и искористете дополнителни 10% на веќе намалената и дури 20% на НОВАТА колекција! Целата понуда можете да ја погледнете овде

Претходна цена
3.088 ДЕН
Моментална цена
3.088 ДЕН
Моментална цена
3.088 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 50 2/3 31.4
 • 15 51 1/3 31.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 30.5
 • 12- 48 29.7
 • 13 48 2/3 30.1
 • 13- 49 1/3 30.5
 • 14 50 31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas X SPEEDPORTAL.4 IN се машки патики кои го зголемуваат нивото на брзина. Мекиот и издржлив текстилен горен дел ви овозможува да бидете добри при дриблинг со најголема брзина. ЕVA средниот ѓон и гумениот ѓон овозможуваат забрзување на рамни површини. Горниот дел на овие патики содржи најмалку 50% Primegreen рециклиран материјал со високи перформанси. Спецификација: За игра на затворени терени Плиток профил Врвки Текстилно горниште EVA среден ѓон Текстилна внатрешност Гумен ѓон кој не остава траги.
Подетално

adidas X SPEEDPORTAL.4 IN се машки патики кои го зголемуваат нивото на брзина. Мекиот и издржлив текстилен горен дел ви овозможува да бидете добри при дриблинг со најголема брзина. ЕVA средниот ѓон и гумениот ѓон овозможуваат забрзување на рамни површини. Горниот дел на овие патики содржи најмалку 50% Primegreen рециклиран материјал со високи перформанси.
Спецификација:

 • За игра на затворени терени
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Текстилно горниште
 • EVA среден ѓон
 • Текстилна внатрешност
 • Гумен ѓон кој не остава траги

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14- 50 2/3 31.4
  15 51 1/3 31.8
  6 39 1/3 24.2
  6- 40 24.6
  7 40 2/3 25
  7- 41 1/3 25.5
  8 42 25.9
  8- 42 2/3 26.3
  9 43 1/3 26.7
  9- 44 27.1
  10 44 2/3 27.6
  10- 45 1/3 28
  11 46 28.4
  11- 46 2/3 28.8
  12 47 1/3 30.5
  12- 48 29.7
  13 48 2/3 30.1
  13- 49 1/3 30.5
  14 50 31
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош