Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Kawa SE
NIKE Kawa SE
NIKE Kawa SE
NIKE Kawa SE
NIKE Kawa SE
NIKE Kawa SE
Детски патики
Код на производ:
(DV2242-100)
NIKE

NIKE Kawa SE

Одберете подароци со кои ќе ја покажете вашата љубов кон саканата личност и искористете дополнителни 10% на веќе намалената и дури 20% на НОВАТА колекција! Целата понуда можете да ја погледнете овде

Претходна цена
2.490 ДЕН
Моментална цена
2.490 ДЕН
Моментална цена
2.490 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 11C 28 17
 • 12C 29.5 18
 • 13C 31 19
 • 1Y 32 20
 • 1.5Y 33 20.5
 • 2Y 33.5 21
 • 2.5Y 34 21.5
 • 3Y 35 22
 • 3.5Y 35.5 22.5
 • 4Y 36 23
 • 4.5Y 36.5 23.5
 • 5Y 37.5 23.5
 • 5.5Y 38 24
 • 6Y 38.5 24
 • 6.5Y 39 24.5
 • 7Y 40 25
 • 10.5 27.5 16.5
 • 11.5 28.5 17.5
 • 12.5 30 18.5
 • 13.5 31.5 19.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Нашето специјално издание Nike Kawa Kids' папучи за помлади и поголеми деца се дизајнирани за мали уметници. Горниот дел од синтетичката кожа е издржлив и помага да се задржат малите стапала на своето место. Со мека, кадифена пена во шарата, тие нема да сакаат повторно да ги соблечат. Еластичните жлебови на ѓонот ги прават супер флексибилни, така што секој чекор изгледа природно. Ова специјално издание ги поттикнува децата да цртаат и да се изразуваат преку уметност. Пополнете ги празнините на врвот со вашите омилени бои, измијте ги и правете го тоа повторно и повторно. Сакаме да ја видиме вашата креативност. Спецификација: Горен дел од синтетичка кожа што може да се бои Мека пена во газиштето Еластични жлебови во ѓонот.
Подетално

Нашето специјално издание Nike Kawa Kids' папучи за помлади и поголеми деца се дизајнирани за мали уметници. Горниот дел од синтетичката кожа е издржлив и помага да се задржат малите стапала на своето место. Со мека, кадифена пена во шарата, тие нема да сакаат повторно да ги соблечат. Еластичните жлебови на ѓонот ги прават супер флексибилни, така што секој чекор изгледа природно. Ова специјално издание ги поттикнува децата да цртаат и да се изразуваат преку уметност. Пополнете ги празнините на врвот со вашите омилени бои, измијте ги и правете го тоа повторно и повторно. Сакаме да ја видиме вашата креативност.
Спецификација:

 • Горен дел од синтетичка кожа што може да се бои
 • Мека пена во газиштето
 • Еластични жлебови во ѓонот

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  11C 28 17
  12C 29.5 18
  13C 31 19
  1Y 32 20
  1.5Y 33 20.5
  2Y 33.5 21
  2.5Y 34 21.5
  3Y 35 22
  3.5Y 35.5 22.5
  4Y 36 23
  4.5Y 36.5 23.5
  5Y 37.5 23.5
  5.5Y 38 24
  6Y 38.5 24
  6.5Y 39 24.5
  7Y 40 25
  10.5 27.5 16.5
  11.5 28.5 17.5
  12.5 30 18.5
  13.5 31.5 19.5
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DH9738-101
  6.552 ДЕН
  Заштеда 20%
  8.190 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DH9388-004
  4.854 ДЕН
  Заштеда 40%
  8.090 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики CZ4652-001
  7.592 ДЕН
  Заштеда 20%
  9.490 ДЕН
  Помош