Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE AIR MAX PLUS
NIKE AIR MAX PLUS
NIKE AIR MAX PLUS
NIKE AIR MAX PLUS
NIKE AIR MAX PLUS
NIKE AIR MAX PLUS
NIKE AIR MAX PLUS
NIKE AIR MAX PLUS
Женски патики
Код на производ:
(DM2362-001)
NIKE

NIKE AIR MAX PLUS

Претходна цена
13.490 ДЕН
Моментална цена
13.490 ДЕН
Цена со попуст
10.792 ДЕН
Заштеда: 2.698 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 36 22.1
 • 4 34.5 21
 • 4.5 35 21.5
 • 5 35.5 22
 • 5.5 36 22.5
 • 6 36.5 23
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24.5
 • 8 39 25
 • 8.5 40 25.5
 • 9 40.5 26
 • 9.5 41 26.5
 • 10 42 27
 • 10.5 42.5 27.5
 • 11 43 28
 • 11.5 44 28.5
 • 12 44.5 29
 • 13 45.5 30
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Дозволете вашиот став да заземе централно место со Nike Air Max Plus женските lifestyle патики. Ова искуство нуди супериорна стабилност и неверојатно амортизирање. Брановидните дизајнерски линии, мрежестиот, прозрачен горен дел и TPU акцентите на прстите и страничните делови го слават вашиот пркосен став и храбар стил. Спецификации: Плиток профил Врвки Синтетички горен дел со прозрачна мрежа Nike Air единица Среден ѓон од пена Надворешен ѓон од гума .
Подетално

Дозволете вашиот став да заземе централно место со Nike Air Max Plus женските lifestyle патики. Ова искуство нуди супериорна стабилност и неверојатно амортизирање. Брановидните дизајнерски линии, мрежестиот, прозрачен горен дел и TPU акцентите на прстите и страничните делови го слават вашиот пркосен став и храбар стил.
Спецификации:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Синтетички горен дел со прозрачна мрежа
 • Nike Air единица
 • Среден ѓон од пена
 • Надворешен ѓон од гума

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3.5 36 22.1
  4 34.5 21
  4.5 35 21.5
  5 35.5 22
  5.5 36 22.5
  6 36.5 23
  6.5 37.5 23.5
  7 38 24
  7.5 38.5 24.5
  8 39 25
  8.5 40 25.5
  9 40.5 26
  9.5 41 26.5
  10 42 27
  10.5 42.5 27.5
  11 43 28
  11.5 44 28.5
  12 44.5 29
  13 45.5 30
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош