Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas X SPEEDPORTAL.3 IN
adidas X SPEEDPORTAL.3 IN
adidas X SPEEDPORTAL.3 IN
adidas X SPEEDPORTAL.3 IN
adidas X SPEEDPORTAL.3 IN
adidas X SPEEDPORTAL.3 IN
adidas X SPEEDPORTAL.3 IN
adidas X SPEEDPORTAL.3 IN
adidas X SPEEDPORTAL.3 IN
adidas X SPEEDPORTAL.3 IN
Машки патики за фудбал
Код на производ:
(GW8466)
adidas

adidas X SPEEDPORTAL.3 IN

Одберете подароци со кои ќе ја покажете вашата љубов кон саканата личност и искористете дополнителни 10% на веќе намалената и дури 20% на НОВАТА колекција! Целата понуда можете да ја погледнете овде

Претходна цена
5.188 ДЕН
Моментална цена
5.188 ДЕН
Моментална цена
5.188 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 50 2/3 31.4
 • 15 51 1/3 31.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 30.5
 • 12- 48 29.7
 • 13 48 2/3 30.1
 • 13- 49 1/3 30.5
 • 14 50 31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Отворете се за повеќедимензионална брзина со adidas X SPEEDPORTAL .3 во машките патики за мал фудбал во затворен простор. Времето и просторот се релативни кога играте во друга димензија. Елегантниот, цврст гумен надворешен ѓон ви овозможува да бидете брзи на рамни површини, додека EVA средниот ѓон го амортизира секој чекор. Текстилниот горен дел вклучува потпорен, рамно плетено и цврсто TPU засилување во пределот на петицата за оптимална фиксација на стапалото. Горниот дел на овие патики содржи најмалку 50% Primegreen рециклиран материјал со високи перформанси. Спецификација: За игра во затворен простор Плиток профил Врвки Текстилен горен дел Текстилна внатрешност TPU зајакнување EVA среден ѓон Гумен ѓон.
Подетално

Отворете се за повеќедимензионална брзина со adidas X SPEEDPORTAL .3 во машките патики за мал фудбал во затворен простор. Времето и просторот се релативни кога играте во друга димензија. Елегантниот, цврст гумен надворешен ѓон ви овозможува да бидете брзи на рамни површини, додека EVA средниот ѓон го амортизира секој чекор. Текстилниот горен дел вклучува потпорен, рамно плетено и цврсто TPU засилување во пределот на петицата за оптимална фиксација на стапалото. Горниот дел на овие патики содржи најмалку 50% Primegreen рециклиран материјал со високи перформанси.
Спецификација:

 • За игра во затворен простор
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Текстилен горен дел
 • Текстилна внатрешност
 • TPU зајакнување
 • EVA среден ѓон
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14- 50 2/3 31.4
  15 51 1/3 31.8
  6 39 1/3 24.2
  6- 40 24.6
  7 40 2/3 25
  7- 41 1/3 25.5
  8 42 25.9
  8- 42 2/3 26.3
  9 43 1/3 26.7
  9- 44 27.1
  10 44 2/3 27.6
  10- 45 1/3 28
  11 46 28.4
  11- 46 2/3 28.8
  12 47 1/3 30.5
  12- 48 29.7
  13 48 2/3 30.1
  13- 49 1/3 30.5
  14 50 31
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош