Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE LEBRON WITNESS VII
NIKE LEBRON WITNESS VII
NIKE LEBRON WITNESS VII
NIKE LEBRON WITNESS VII
NIKE LEBRON WITNESS VII
NIKE LEBRON WITNESS VII
NIKE LEBRON WITNESS VII
NIKE LEBRON WITNESS VII
NIKE LEBRON WITNESS VII
NIKE LEBRON WITNESS VII
NIKE LEBRON WITNESS VII
NIKE LEBRON WITNESS VII
Машки патики за кошарка
Код на производ:
(DM1123-600)
NIKE

NIKE LEBRON WITNESS VII

Одберете подароци со кои ќе ја покажете вашата љубов кон саканата личност и искористете дополнителни 10% на веќе намалената и дури 20% на НОВАТА колекција! Целата понуда можете да ја погледнете овде

Претходна цена
8.090 ДЕН
Моментална цена
8.090 ДЕН
Моментална цена
8.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike LEBRON WITNESS VII машките патики за кошарка се најлесниот LeBron модел, со вид на поддршка која може да ви помогне да бидете далеку од противникот. Видливата Air Max единица со цела должина е вградена во средниот ѓон со низок профил, со обвивка од пена, за поддршка при странично движење. Прозрачната, зајакната мрежа во горниот дел обезбедува удобно, лесно вклопување, од ременот на предниот дел до надворешните обликувани делови. Издржливиот гумен надворешен ѓон се одликува со класичната шара налик на рибна коска, за одлична влечна сила. Засилените шевови долж страничните делови обезбедуваат цврсто вклопување, за целосна поддршка на стапалото. Спецификација: Плиток профил Врвки Мрежест горен дел Air Max единица со цела должина Гумен ѓон со шара налик на рибна коска .
Подетално

Nike LEBRON WITNESS VII машките патики за кошарка се најлесниот LeBron модел, со вид на поддршка која може да ви помогне да бидете далеку од противникот. Видливата Air Max единица со цела должина е вградена во средниот ѓон со низок профил, со обвивка од пена, за поддршка при странично движење. Прозрачната, зајакната мрежа во горниот дел обезбедува удобно, лесно вклопување, од ременот на предниот дел до надворешните обликувани делови. Издржливиот гумен надворешен ѓон се одликува со класичната шара налик на рибна коска, за одлична влечна сила. Засилените шевови долж страничните делови обезбедуваат цврсто вклопување, за целосна поддршка на стапалото.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Мрежест горен дел
 • Air Max единица со цела должина
 • Гумен ѓон со шара налик на рибна коска

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Кошарка
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5 49 32.5
  15 49.5 33
  5.5 38 24
  6 38.5 24
  6.5 39 24.5
  7 40 25
  7.5 40.5 25.5
  8 41 26
  8.5 42 26.5
  9 42.5 27
  9.5 43 27.5
  10 44 28
  10.5 44.5 28.5
  11 45 29
  11.5 45.5 29.5
  12 46 30
  12.5 47 30.5
  13 47.5 31
  13.5 48 31.5
  14 48.5 32
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош