Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

LOTTO FOREX
LOTTO FOREX
LOTTO FOREX
LOTTO FOREX
LOTTO FOREX
LOTTO FOREX
LOTTO FOREX
LOTTO FOREX
LOTTO FOREX
LOTTO FOREX
Машки патики
Код на производ:
(LTA193126-62)
LOTTO

LOTTO FOREX

Претходна цена
4.090 ДЕН
Моментална цена
4.090 ДЕН
Цена со попуст
2.045 ДЕН
Заштеда: 2.045 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 40 40 25
  • 41 41 26
  • 42 42 27
  • 43 43 28
  • 44 44 29
  • 45 45 30
  • 46 46 31
  • 47 47
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд LOTTO
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
40 40 25
41 41 26
42 42 27
43 43 28
44 44 29
45 45 30
46 46 31
47
Оставите оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики LTF203M109-01
2.045 ДЕН
Заштеда 50%
4.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики LTF203M109-31
2.045 ДЕН
Заштеда 50%
4.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Помош