Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

LOTTO SPEEDRIDE 600 X W
LOTTO SPEEDRIDE 600 X W
LOTTO SPEEDRIDE 600 X W
LOTTO SPEEDRIDE 600 X W
LOTTO SPEEDRIDE 600 X W
LOTTO SPEEDRIDE 600 X W
Женски патики
Код на производ:
(217030-8IB)
LOTTO

LOTTO SPEEDRIDE 600 X W

Одберете подароци со кои ќе ја покажете вашата љубов кон саканата личност и искористете дополнителни 10% на веќе намалената и дури 20% на НОВАТА колекција! Целата понуда можете да ја погледнете овде

Претходна цена
2.690 ДЕН
Моментална цена
2.690 ДЕН
Цена со попуст
1.614 ДЕН
Заштеда: 1.076 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 3.5
 • 4 4
 • 4.5 4.5
 • 5 5
 • 5.5 36
 • 6 36.5
 • 6.5 37
 • 7 38
 • 7.5 38.5
 • 8 39
 • 8.5 40
 • 9 40.5
 • 9.5 41
 • 10 10
 • 10.5 10.5
 • 11 11
 • 11.5 11.5
 • 12 12
 • 13 13
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд LOTTO
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3.5
4
4.5
5
5.5 36
6 36.5
6.5 37
7 38
7.5 38.5
8 39
8.5 40
9 40.5
9.5 41
10 10
10.5 10.5
11 11
11.5 11.5
12 12
13 13
Оставите оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики LTF203F101-01
1.895 ДЕН
Заштеда 50%
3.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики LTF203F101-03
1.895 ДЕН
Заштеда 50%
3.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Помош