Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

LOTTO BATY
LOTTO BATY
LOTTO BATY
LOTTO BATY
LOTTO BATY
LOTTO BATY
LOTTO BATY
LOTTO BATY
LOTTO BATY
LOTTO BATY
Детски патики
Код на производ:
(LTA183312-02)
LOTTO

LOTTO BATY

Претходна цена
2.490 ДЕН
Моментална цена
2.490 ДЕН
Цена со попуст
1.245 ДЕН
Заштеда: 1.245 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 31 31
  • 32 32
  • 33 33
  • 34 34
  • 35 35
  • 36 36
  • 37 37
  • 38 38
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд LOTTO
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
31 31
32 32
33 33
34 34
35 35
36 36
37 37
38 38
Оставите оценка
Trenutno nema komentara
Помош