Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

ELLESSE STRIKE
ELLESSE STRIKE
ELLESSE STRIKE
ELLESSE STRIKE
ELLESSE STRIKE
ELLESSE STRIKE
ELLESSE STRIKE
ELLESSE STRIKE
ELLESSE STRIKE
ELLESSE STRIKE
Женски чизми
Код на производ:
(ELJ183284-03)
ELLESSE

ELLESSE STRIKE

Претходна цена
3.690 ДЕН
Моментална цена
3.690 ДЕН
Цена со попуст
1.476 ДЕН
Заштеда: 2.214 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 36 36
  • 37 37
  • 38 38
  • 39 39
  • 40 40
  • 41 41
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Чизми
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд ELLESSE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
36 36
37 37
38 38
39 39
40 40
41 41
Оставите оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чизми ELF223F301-01
3.703 ДЕН
Заштеда 30%
5.290 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чизми ELB193283-01
Prosecna ocena:
ocene
3
ocene
3
2.345 ДЕН
Заштеда 50%
4.690 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чизми ELB193283-80
2.345 ДЕН
Заштеда 50%
4.690 ДЕН
Помош