Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

SKECHERS Air Stratus-Wind Breeze
SKECHERS Air Stratus-Wind Breeze
SKECHERS Air Stratus-Wind Breeze
SKECHERS Air Stratus-Wind Breeze
SKECHERS Air Stratus-Wind Breeze
SKECHERS Air Stratus-Wind Breeze
SKECHERS Air Stratus-Wind Breeze
SKECHERS Air Stratus-Wind Breeze
SKECHERS Air Stratus-Wind Breeze
SKECHERS Air Stratus-Wind Breeze
Женски патики
Код на производ:
(13278-MVE)
SKECHERS

SKECHERS Air Stratus-Wind Breeze

Претходна цена
4.890 ДЕН
Моментална цена
4.890 ДЕН
Цена со попуст
2.934 ДЕН
Заштеда: 1.956 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 35 35
 • 35,5 35.5
 • 36 36
 • 36,5 36.5
 • 37 37
 • 37,5 37.5
 • 38 38
 • 38,5 38.5
 • 39 39
 • 39,5 39.5
 • 40 40
 • 40,5 40.5
 • 41 41
 • 41,5 41.5
 • 42 42
 • 42,5 42,5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Skechers SKECH-AIR STRATUS-WIND BREEZE се женски патики кои се одличен избор доколку активниот и динамичен живот е вашето секојдневие.Горниот дел на патиките е изработен од мрежести материјали, што ги прави овие патики многу удобни и прозрачни, додека гумениот ѓон им дава стабилност и добро држење на различни површини. Црната боја, во комбинација со розови детали, на овие женски патики Skechers SKECH-AIR STRATUS-WIND BREEZE им дава спортски изглед и ги прави одлични за комбинирање со различни парчиња облека. Направете Skechers ваш заштитен знак.Спецификација:• Женски патики – lifestyle • Плиток профил• Врвки• Горен дел: мрежести материјали• Ѓон: гума.
Подетално

Skechers SKECH-AIR STRATUS-WIND BREEZE се женски патики кои се одличен избор доколку активниот и динамичен живот е вашето секојдневие.Горниот дел на патиките е изработен од мрежести материјали, што ги прави овие патики многу удобни и прозрачни, додека гумениот ѓон им дава стабилност и добро држење на различни површини. Црната боја, во комбинација со розови детали, на овие женски патики Skechers SKECH-AIR STRATUS-WIND BREEZE им дава спортски изглед и ги прави одлични за комбинирање со различни парчиња облека. Направете Skechers ваш заштитен знак.
Спецификација:
• Женски патики – lifestyle
• Плиток профил
• Врвки
• Горен дел: мрежести материјали
• Ѓон: гума

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд SKECHERS
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
35 35
35,5 35.5
36 36
36,5 36.5
37 37
37,5 37.5
38 38
38,5 38.5
39 39
39,5 39.5
40 40
40,5 40.5
41 41
41,5 41.5
42 42
42,5
Оставите оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош