Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

PUMA Carina L Snake Fs
PUMA Carina L Snake Fs
PUMA Carina L Snake Fs
PUMA Carina L Snake Fs
PUMA Carina L Snake Fs
PUMA Carina L Snake Fs
Женски патики
Код на производ:
(382384-01)
PUMA

PUMA Carina L Snake Fs

Претходна цена
4.090 ДЕН
Моментална цена
4.090 ДЕН
Цена со попуст
2.863 ДЕН
Заштеда: 1.227 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 35 35
 • 35.5 35.5
 • 36 36
 • 36.5 36.5
 • 37 37
 • 37.5 37.5
 • 38 38
 • 38.5 38.5
 • 39 39
 • 39.5 39.5
 • 40 40
 • 40.5 40.5
 • 41 41
 • 41.5 41.5
 • 42 42
 • 42.5 42.5
 • 43 43
 • 44 44
 • 44.5 44.5
 • 45 45
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
PUMA CARINA L SNAKE FS се удобни женски патики, кои се наменети за секојдневно носење. Храбриот ретро стил сега добива модерна интерпретација и привлекува внимание со трендовски детали. Издржливиот горен дел е изработен од кожа и наследниот дух на традицијата на генерации тениски чевли Puma од 80-тите години на минатиот век. SoftFoam пената и меките перничиња во средниот ѓон обезбедуваат посебно чувство на удобност. Puma создава спортски стил кој никого не остава рамнодушен. Малку подигнатиот гумен ѓон и деталите со змии на логото на Puma ќе привлечат внимание. Овие женски патики се дел од урбаната ретро спортска атмосфера. Спецификација:• Горен дел: синтетика, кожа• Гумен ѓон• SoftFoam пена• Врвки.
Подетално

PUMA CARINA L SNAKE FS се удобни женски патики, кои се наменети за секојдневно носење. Храбриот ретро стил сега добива модерна интерпретација и привлекува внимание со трендовски детали. Издржливиот горен дел е изработен од кожа и наследниот дух на традицијата на генерации тениски чевли Puma од 80-тите години на минатиот век. SoftFoam пената и меките перничиња во средниот ѓон обезбедуваат посебно чувство на удобност. Puma создава спортски стил кој никого не остава рамнодушен. Малку подигнатиот гумен ѓон и деталите со змии на логото на Puma ќе привлечат внимание. Овие женски патики се дел од урбаната ретро спортска атмосфера. Спецификација:
• Горен дел: синтетика, кожа
• Гумен ѓон
• SoftFoam пена
• Врвки

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд PUMA
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
35 35
35.5 35.5
36 36
36.5
37 37
37.5 37.5
38 38
38.5 38.5
39 39
39.5
40 40
40.5 40.5
41 41
41.5
42 42
42.5 42.5
43 43
44 44
44.5
45
Оставите оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики 382384-02
2.863 ДЕН
Заштеда 30%
4.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Помош