Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Reebok Royal 2 KC
Reebok Royal 2 KC
Reebok Royal 2 KC
Reebok Royal 2 KC
Reebok Royal 2 KC
Reebok Royal 2 KC
Reebok Royal 2 KC
Reebok Royal 2 KC
Reebok Royal 2 KC
Reebok Royal 2 KC
Детски патики
Код на производ:
(FZ3187)
Reebok

Reebok Royal 2 KC

Одберете подароци со кои ќе ја покажете вашата љубов кон саканата личност и искористете дополнителни 10% на веќе намалената и дури 20% на НОВАТА колекција! Целата понуда можете да ја погледнете овде

Претходна цена
1.790 ДЕН
Моментална цена
1.790 ДЕН
Цена со попуст
1.253 ДЕН
Заштеда: 537 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1 16 7
 • 1.5 16.5 7.5
 • 2 17 8
 • 2.5 18 8.5
 • 3 18.5 9
 • 3.5 19 9.5
 • 4 19.5 10
 • 4.5 20 10.5
 • 5 21 11
 • 5.5 21.5 11.5
 • 6 22 12
 • 6.5 22.5 12.5
 • 7 23.5 13
 • 7.5 24 13.5
 • 8 25 14
 • 8.5 25.5 14.5
 • 9 26 15
 • 9.5 26.5 15.5
 • 10 27 16
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
REEBOK ROYAL CLASSIC JOGGER 2 се детски патики за момчиња од линијата Reebok Royal. Класичниот дизајн носи јасни линии и интересен изглед. Горниот дел на патиките е изработен од синтетика и текстил. Овие патики ви овозможуваат удобно чувство во текот на денот. EVA пената во средниот ѓон ги апсорбира ударите и обезбедува лесна, цврста поддршка при секој чекор. Специјално обликуваната влошка обезбедува удобност и стабилност на вашите стапала. Динамичното шиење и иконското лого на Reebok додаваат автентичен финиш. Големиот велкро го олеснува облекувањето и соблекувањето.Спецификација: Горен дел: синтетички, текстилен EVA пена во средниот ѓон Издржлив гумен ѓон.
Подетално

REEBOK ROYAL CLASSIC JOGGER 2 се детски патики за момчиња од линијата Reebok Royal. Класичниот дизајн носи јасни линии и интересен изглед. Горниот дел на патиките е изработен од синтетика и текстил. Овие патики ви овозможуваат удобно чувство во текот на денот. EVA пената во средниот ѓон ги апсорбира ударите и обезбедува лесна, цврста поддршка при секој чекор. Специјално обликуваната влошка обезбедува удобност и стабилност на вашите стапала. Динамичното шиење и иконското лого на Reebok додаваат автентичен финиш. Големиот велкро го олеснува облекувањето и соблекувањето.
Спецификација:

 • Горен дел: синтетички, текстилен
 • EVA пена во средниот ѓон
 • Издржлив гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-момчиња
  Намена Трчање
  Бренд Reebok
  Возраст За бебиња (0-4 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1 16 7
  1.5 16.5 7.5
  2 17 8
  2.5 18 8.5
  3 18.5 9
  3.5 19 9.5
  4 19.5 10
  4.5 20 10.5
  5 21 11
  5.5 21.5 11.5
  6 22 12
  6.5 22.5 12.5
  7 23.5 13
  7.5 24 13.5
  8 25 14
  8.5 25.5 14.5
  9 26 15
  9.5 26.5 15.5
  10 27 16
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики GV9989
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  1.043 ДЕН
  Заштеда 30%
  1.490 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош