Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Revolution 5 Tdv
NIKE Revolution 5 Tdv
NIKE Revolution 5 Tdv
NIKE Revolution 5 Tdv
NIKE Revolution 5 Tdv
NIKE Revolution 5 Tdv
NIKE Revolution 5 Tdv
NIKE Revolution 5 Tdv
NIKE Revolution 5 Tdv
NIKE Revolution 5 Tdv
Детски патики
Код на производ:
(BQ5673-002)
NIKE

NIKE Revolution 5 Tdv

Претходна цена
2.290 ДЕН
Моментална цена
2.290 ДЕН
Цена со попуст
1.603 ДЕН
Заштеда: 687 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2C 17 8
 • 2\.C 18 8.5
 • 3C 18.5 9
 • 3\.C 19 9.5
 • 4C 19.5 10
 • 4\.C 20 10.5
 • 5C 21 11
 • 5\.C 21.5 11.5
 • 6C 22 12
 • 6\.C 22.5 12.5
 • 7C 23.5 13
 • 7\.C 24 13.5
 • 8C 25 14
 • 8\.C 25.5 14.5
 • 9C 26 15
 • 9\.C 26.5 15.5
 • 10C 27 16
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Revolution 5 се унисекс патики за бебиња во кои најмладите ќе можат непречено да си играат и да го истражуваат светот околу нив. Горниот дел е изработен од издржлива кожа што им дава поддршка на нивните мали стапала додека ги вежбаат првите чекори. Меката основа од пена и облогата околу глуждот ја обезбедуваат потребната удобност за нивните мали стапала. Прицврстувањето со велкро го олеснува ставањето и вадењето. Лесни се за чистење и одржување. Гумениот ѓон е флексибилен и отпорен на абење, но исто така добро се држи на различни површини. Опремете го вашето малечко да направи сигурен прв чекор во овие унисекс патики за бебиња Nike Revolution 5.Спецификација: Унисекс бебешки патики Горен дел од синтетичка кожа и мрежести панели Леплив велкро Пена во средниот ѓон Мека влошка Гумен ѓон.
Подетално

Nike Revolution 5 се унисекс патики за бебиња во кои најмладите ќе можат непречено да си играат и да го истражуваат светот околу нив. Горниот дел е изработен од издржлива кожа што им дава поддршка на нивните мали стапала додека ги вежбаат првите чекори. Меката основа од пена и облогата околу глуждот ја обезбедуваат потребната удобност за нивните мали стапала. Прицврстувањето со велкро го олеснува ставањето и вадењето. Лесни се за чистење и одржување. Гумениот ѓон е флексибилен и отпорен на абење, но исто така добро се држи на различни површини. Опремете го вашето малечко да направи сигурен прв чекор во овие унисекс патики за бебиња Nike Revolution 5.
Спецификација:

 • Унисекс бебешки патики
 • Горен дел од синтетичка кожа и мрежести панели
 • Леплив велкро
 • Пена во средниот ѓон
 • Мека влошка
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За бебиња (0-4 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  2C 17 8
  2"C 18 8.5
  3C 18.5 9
  3"C 19 9.5
  4C 19.5 10
  4"C 20 10.5
  5C 21 11
  5"C 21.5 11.5
  6C 22 12
  6"C 22.5 12.5
  7C 23.5 13
  7"C 24 13.5
  8C 25 14
  8"C 25.5 14.5
  9C 26 15
  9"C 26.5 15.5
  10C 27 16
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DQ0493-100
  2.232 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.790 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Патики CD6893-108
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  2.863 ДЕН
  Заштеда 30%
  4.090 ДЕН
  Помош