Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UMBRO UMBRO CLASSICO VIII FG - JNR
UMBRO UMBRO CLASSICO VIII FG - JNR
UMBRO UMBRO CLASSICO VIII FG - JNR
UMBRO UMBRO CLASSICO VIII FG - JNR
UMBRO UMBRO CLASSICO VIII FG - JNR
UMBRO UMBRO CLASSICO VIII FG - JNR
UMBRO UMBRO CLASSICO VIII FG - JNR
UMBRO UMBRO CLASSICO VIII FG - JNR
UMBRO UMBRO CLASSICO VIII FG - JNR
UMBRO UMBRO CLASSICO VIII FG - JNR
Детски копачки
Код на производ:
(81633U-JLQ)
UMBRO

UMBRO UMBRO CLASSICO VIII FG - JNR

Претходна цена
2.090 ДЕН
Моментална цена
2.090 ДЕН
Цена со попуст
1.045 ДЕН
Заштеда: 1.045 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 11C 28 17.7
 • 12C 29 18.6
 • 13C 31 19.4
 • 1Y 32 20.3
 • 1.5Y 32 20.7
 • 2Y 33.5 21.1
 • 2.5Y 34 21.5
 • 3Y 35 22
 • 3.5Y 35.5 22.4
 • 4Y 36 23
 • 4.5Y 36.5 23.2
 • 5Y 37.5 23.5
 • 5.5Y 38 24.1
 • 6Y 38.5 24.2
 • 6.5Y 39 24.5
 • 7Y 7Y
 • 10.5 28 17
 • 11.5 29.5 18
 • 12.5 31 19
 • 13.5 32 20
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Копачки
Пол Деца-момчиња
Намена Фудбал
Бренд UMBRO
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
11C 28 17.7
12C 29 18.6
13C 31 19.4
1Y 32 20.3
1.5Y 32 20.7
2Y 33.5 21.1
2.5Y 34 21.5
3Y 35 22
3.5Y 35.5 22.4
4Y 36 23
4.5Y 36.5 23.2
5Y 37.5 23.5
5.5Y 38 24.1
6Y 38.5 24.2
6.5Y 39 24.5
7Y
10.5 28 17
11.5 29.5 18
12.5 31 19
13.5 32 20
Оставите оценка
Trenutno nema komentara
Помош