Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Air Max VG-R
NIKE Air Max VG-R
NIKE Air Max VG-R
NIKE Air Max VG-R
NIKE Air Max VG-R
NIKE Air Max VG-R
Машки патики
Код на производ:
(CK7583-006)
NIKE

NIKE Air Max VG-R

Претходна цена
6.790 ДЕН
Моментална цена
6.790 ДЕН
Цена со попуст
4.753 ДЕН
Заштеда: 2.037 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Инспириран од познатиот модел Air Max 95, новиот дизајн на машките патики Nike Air Max VG-R е забрзан со хибридни линии, евоцирајќи ги тркачките автомобили GT и брзото дишење на возачот. Монофиламентната мрежа на горниот дел обезбедува богата текстура и вентилација, додека единицата за воздух во петицата овозможува лесно движење. Оддавајќи му почит на Air Max 95, дизајнот со брановидна линија го претставува човечкото тело. Првично создадени за тркачки перформанси, машките обувки за живот Nike Air Max VG-R обезбедуваат неверојатна удобност и удобност за секојдневно носење. Добивањето е премногу лесно кога патиките се продолжение на вашето тело. Спецификација: Плиток профил Врвки Единица Nike Air во среден ѓон од пена Гумен ѓон.
Подетално

Инспириран од познатиот модел Air Max 95, новиот дизајн на машките патики Nike Air Max VG-R е забрзан со хибридни линии, евоцирајќи ги тркачките автомобили GT и брзото дишење на возачот. Монофиламентната мрежа на горниот дел обезбедува богата текстура и вентилација, додека единицата за воздух во петицата овозможува лесно движење. Оддавајќи му почит на Air Max 95, дизајнот со брановидна линија го претставува човечкото тело. Првично создадени за тркачки перформанси, машките обувки за живот Nike Air Max VG-R обезбедуваат неверојатна удобност и удобност за секојдневно носење. Добивањето е премногу лесно кога патиките се продолжение на вашето тело.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Единица Nike Air во среден ѓон од пена
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5 49 32.5
  15 49.5 33
  5.5 38 24
  6 38.5 24
  6.5 39 24.5
  7 40 25
  7.5 40.5 25.5
  8 41 26
  8.5 42 26.5
  9 42.5 27
  9.5 43 27.5
  10 44 28
  10.5 44.5 28.5
  11 45 29
  11.5 45.5 29.5
  12 46 30
  12.5 47 30.5
  13 47.5 31
  13.5 48 31.5
  14 48.5 32
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош