Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Wearallday Bp
NIKE Wearallday Bp
NIKE Wearallday Bp
NIKE Wearallday Bp
NIKE Wearallday Bp
NIKE Wearallday Bp
NIKE Wearallday Bp
NIKE Wearallday Bp
NIKE Wearallday Bp
NIKE Wearallday Bp
Детски патики
Код на производ:
(CJ3817-105)
NIKE

NIKE Wearallday Bp

Претходна цена
2.790 ДЕН
Моментална цена
2.790 ДЕН
Цена со попуст
1.953 ДЕН
Заштеда: 837 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 11C 28 17
 • 12C 29.5 18
 • 13C 31 19
 • 1Y 32 20
 • 1.5Y 33 20.5
 • 2Y 33.5 21
 • 2.5Y 34 21.5
 • 3Y 35 22
 • 3.5Y 35.5 22.5
 • 4Y 36 23
 • 4.5Y 36.5 23.5
 • 5Y 37.5 23.5
 • 5.5Y 38 24
 • 6Y 38.5 24
 • 6.5Y 39 24.5
 • 7Y 40 25
 • 10.5 27.5 16.5
 • 11.5 28.5 17.5
 • 12.5 30 18.5
 • 13.5 31.5 19.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike WearAllDay се детски патики дизајнирани за сите нивни активности. Тие се издржливи и удобни за да ги поддржат во секоја интересна авантура што ги очекува во дворот, паркот, на игралиштето. Горниот дел е направен од мешавина на мрежа и текстилна ткаенина за да им даде на овие мали авантуристи лесно, воздушесто чувство при секој чекор. Еластичните врвки и велкрото овозможуваат лесно и независно ставање и соблекување. Гумениот ѓон со целосна должина обезбедува одлично држење таму каде што им е најпотребно на малите. Вашето малечко ќе ужива во денот и ќе си игра без престан со Nike WearAllDay патиките.Спецификација:• Детски патики• Плиток профил• Еластични врвки и велкро лепенка• Мека пена• Зајакнување во пределот на прстите за издржливост• Јазиче за повлекување на петицата.
Подетално

Nike WearAllDay се детски патики дизајнирани за сите нивни активности. Тие се издржливи и удобни за да ги поддржат во секоја интересна авантура што ги очекува во дворот, паркот, на игралиштето. Горниот дел е направен од мешавина на мрежа и текстилна ткаенина за да им даде на овие мали авантуристи лесно, воздушесто чувство при секој чекор. Еластичните врвки и велкрото овозможуваат лесно и независно ставање и соблекување. Гумениот ѓон со целосна должина обезбедува одлично држење таму каде што им е најпотребно на малите. Вашето малечко ќе ужива во денот и ќе си игра без престан со Nike WearAllDay патиките.
Спецификација:
• Детски патики
• Плиток профил
• Еластични врвки и велкро лепенка
• Мека пена
• Зајакнување во пределот на прстите за издржливост
• Јазиче за повлекување на петицата

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
11C 28 17
12C 29.5 18
13C 31 19
1Y 32 20
1.5Y 33 20.5
2Y 33.5 21
2.5Y 34 21.5
3Y 35 22
3.5Y 35.5 22.5
4Y 36 23
4.5Y 36.5 23.5
5Y 37.5 23.5
5.5Y 38 24
6Y 38.5 24
6.5Y 39 24.5
7Y 40 25
10.5 27.5 16.5
11.5 28.5 17.5
12.5 30 18.5
13.5 31.5 19.5
Оставите оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош