Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Court Royale 2 Low
NIKE Court Royale 2 Low
NIKE Court Royale 2 Low
NIKE Court Royale 2 Low
NIKE Court Royale 2 Low
NIKE Court Royale 2 Low
NIKE Court Royale 2 Low
NIKE Court Royale 2 Low
NIKE Court Royale 2 Low
NIKE Court Royale 2 Low
Машки патики
Код на производ:
(CQ9246-100)
NIKE

NIKE Court Royale 2 Low

Претходна цена
4.090 ДЕН
Моментална цена
4.090 ДЕН
Цена со попуст
2.863 ДЕН
Заштеда: 1.227 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Како враќање во минатото, машките патики Nike Court Royale 2 Low се одликуваат со совршениот ѓон во облик на банана што владееше на улиците кон крајот на 70-тите. Кожниот горен дел обезбедува мазно, меко чувство, издржливост и чист изглед. Модерен надворешен ѓон од гума од шевронен нуди стисок, издржливост и спортски стил на наследство. Вградениот, полудлабок профил обезбедува удобност, додека акцентираниот Swoosh дизајн додава допир на ретро стил. Спецификација: Полудлабок профил Врвки Кожен горен дел Гумен ѓон.
Подетално

Како враќање во минатото, машките патики Nike Court Royale 2 Low се одликуваат со совршениот ѓон во облик на банана што владееше на улиците кон крајот на 70-тите. Кожниот горен дел обезбедува мазно, меко чувство, издржливост и чист изглед. Модерен надворешен ѓон од гума од шевронен нуди стисок, издржливост и спортски стил на наследство. Вградениот, полудлабок профил обезбедува удобност, додека акцентираниот Swoosh дизајн додава допир на ретро стил. Спецификација:

 • Полудлабок профил
 • Врвки
 • Кожен горен дел
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5 49 32.5
  15 49.5 33
  5.5 38 24
  6 38.5 24
  6.5 39 24.5
  7 40 25
  7.5 40.5 25.5
  8 41 26
  8.5 42 26.5
  9 42.5 27
  9.5 43 27.5
  10 44 28
  10.5 44.5 28.5
  11 45 29
  11.5 45.5 29.5
  12 46 30
  12.5 47 30.5
  13 47.5 31
  13.5 48 31.5
  14 48.5 32
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош