Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

PUMA Retaliate
PUMA Retaliate
PUMA Retaliate
PUMA Retaliate
PUMA Retaliate
PUMA Retaliate
PUMA Retaliate
PUMA Retaliate
PUMA Retaliate
PUMA Retaliate
PUMA Retaliate
PUMA Retaliate
PUMA Retaliate
PUMA Retaliate
Машки патики
Код на производ:
(192340-20)
PUMA

PUMA Retaliate

Претходна цена
4.590 ДЕН
Моментална цена
4.590 ДЕН
Цена со попуст
3.213 ДЕН
Заштеда: 1.377 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 39 39
 • 39.5 39.5
 • 40 40
 • 40.5 40.5
 • 41 41
 • 41.5 41.5
 • 42 42
 • 42.5 42.5
 • 43 43
 • 43.5 43.5
 • 44 44
 • 44.5 44.5
 • 45 45
 • 45.5 45.5
 • 46 46
 • 46.5 46.5
 • 47 47
 • 47.5 47.5
 • 48 48
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Puma RETALIATE се машки патики за трчање. Целосно новата Puma RETALIATE додава свеж изглед на нашата линија Contemporary Essentials. Нивниот отвор на горниот дел има модерна „бурито“ конструкција, која совршено се вклопува на стапалото и го олеснува облекувањето. Горниот дел е изработен од текстил што дише и има впечатливо лого на Puma на гумената обвивка во пределот на средината на стапалото. Средниот EVA со целосна должина и влошката „Softfoam“ ви даваат максимална удобност. Зонираната гума на ѓонот обезбедува одлично држење. Спецификација: Машки патики за трчање Плиток профил Врвки Текстилен горен дел ЕВА среден ѓон Влошка „Softfoam“. Гумен ѓон.
Подетално

Puma RETALIATE се машки патики за трчање. Целосно новата Puma RETALIATE додава свеж изглед на нашата линија Contemporary Essentials. Нивниот отвор на горниот дел има модерна „бурито“ конструкција, која совршено се вклопува на стапалото и го олеснува облекувањето. Горниот дел е изработен од текстил што дише и има впечатливо лого на Puma на гумената обвивка во пределот на средината на стапалото. Средниот EVA со целосна должина и влошката „Softfoam“ ви даваат максимална удобност. Зонираната гума на ѓонот обезбедува одлично држење.
Спецификација:

 • Машки патики за трчање
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Текстилен горен дел
 • ЕВА среден ѓон
 • Влошка „Softfoam“.
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд PUMA
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  39 39
  39.5
  40 40
  40.5 40.5
  41 41
  41.5
  42 42
  42.5 42.5
  43 43
  43.5
  44 44
  44.5 44.5
  45 45
  45.5
  46 46
  46.5 46.5
  47 47
  47.5
  48 48
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош