Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Precision 5
NIKE Precision 5
NIKE Precision 5
NIKE Precision 5
NIKE Precision 5
NIKE Precision 5
NIKE Precision 5
NIKE Precision 5
Патики за кошарка за возрасни
Код на производ:
(CW3403-007)
NIKE

NIKE Precision 5

Одберете подароци со кои ќе ја покажете вашата љубов кон саканата личност и искористете дополнителни 10% на веќе намалената и дури 20% на НОВАТА колекција! Целата понуда можете да ја погледнете овде

Претходна цена
4.790 ДЕН
Моментална цена
4.790 ДЕН
Цена со попуст
3.353 ДЕН
Заштеда: 1.437 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Унисекс кошаркарските патики Nike PRECISION 5 ќе ви дадат брзина, стабилност и експлозивност на кошаркарскиот терен. Горниот дел е изработен од лесен материјал кој дише и нуди одлична поддршка за вашето стапало. Средниот ѓон е направен од исклучително флексибилна и мека пена која ќе ви обезбеди одлично амортизирање при секој чекор. Гумениот ѓон совршено се прилепува на сите површини, особено на паркетот, така што ќе имате исклучителна експлозивност на теренот. Облечете ги унисекс кошаркарските патики Nike PRECISION 5 и доведете го вашиот тим до победа.Спецификација:• Мрежест горен дел• Мек и флексибилен среден ѓон од пена• Гумен ѓон• Врвки.
Подетално

Унисекс кошаркарските патики Nike PRECISION 5 ќе ви дадат брзина, стабилност и експлозивност на кошаркарскиот терен. Горниот дел е изработен од лесен материјал кој дише и нуди одлична поддршка за вашето стапало. Средниот ѓон е направен од исклучително флексибилна и мека пена која ќе ви обезбеди одлично амортизирање при секој чекор. Гумениот ѓон совршено се прилепува на сите површини, особено на паркетот, така што ќе имате исклучителна експлозивност на теренот. Облечете ги унисекс кошаркарските патики Nike PRECISION 5 и доведете го вашиот тим до победа.
Спецификација:
• Мрежест горен дел
• Мек и флексибилен среден ѓон од пена
• Гумен ѓон
• Врвки

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Unisex
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5 49 32.5
15 49.5 33
5.5 38 24
6 38.5 24
6.5 39 24.5
7 40 25
7.5 40.5 25.5
8 41 26
8.5 42 26.5
9 42.5 27
9.5 43 27.5
10 44 28
10.5 44.5 28.5
11 45 29
11.5 45.5 29.5
12 46 30
12.5 47 30.5
13 47.5 31
13.5 48 31.5
14 48.5 32
Оставите оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CW3143-005
5.733 ДЕН
Заштеда 30%
8.190 ДЕН
Помош