Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

PUMA Axelion
PUMA Axelion
PUMA Axelion
PUMA Axelion
PUMA Axelion
PUMA Axelion
PUMA Axelion
PUMA Axelion
PUMA Axelion
PUMA Axelion
Машки патики
Код на производ:
(194384-05)
PUMA

PUMA Axelion

Претходна цена
4.590 ДЕН
Моментална цена
4.590 ДЕН
Цена со попуст
3.213 ДЕН
Заштеда: 1.377 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 39 39
 • 39.5 39.5
 • 40 40
 • 40.5 40.5
 • 41 41
 • 41.5 41.5
 • 42 42
 • 42.5 42.5
 • 43 43
 • 43.5 43.5
 • 44 44
 • 44.5 44.5
 • 45 45
 • 45.5 45.5
 • 46 46
 • 46.5 46.5
 • 47 47
 • 47.5 47.5
 • 48 48
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Puma AXELION се машки патики за сите ваши спортски активности. Тие се апсолутно неверојатни. За да се постигне оваа неверојатна, премиум патиката Puma AXELION комбинира напредни дизајнерски детали со Puma пена во петицата. Горниот дел е изработен од текстил што дише, има необичен систем за врвки и впечатливо лого на Puma во пределот на петицата. Puma AXELION е патика за сите вас кои ги уривате пречките и го менувате текот на играта. Спецификација:• Машки патики• Плиток профил• Текстилен горен дел• Пена во петицата• Гумен ѓон.
Подетално

Puma AXELION се машки патики за сите ваши спортски активности. Тие се апсолутно неверојатни. За да се постигне оваа неверојатна, премиум патиката Puma AXELION комбинира напредни дизајнерски детали со Puma пена во петицата. Горниот дел е изработен од текстил што дише, има необичен систем за врвки и впечатливо лого на Puma во пределот на петицата. Puma AXELION е патика за сите вас кои ги уривате пречките и го менувате текот на играта.
Спецификација:
• Машки патики
• Плиток профил
• Текстилен горен дел
• Пена во петицата
• Гумен ѓон

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд PUMA
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
39 39
39.5
40 40
40.5 40.5
41 41
41.5
42 42
42.5 42.5
43 43
43.5
44 44
44.5 44.5
45 45
45.5
46 46
46.5 46.5
47 47
47.5
48 48
Оставите оценка
Trenutno nema komentara
Помош