Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

SLAZENGER VELY
SLAZENGER VELY
SLAZENGER VELY
SLAZENGER VELY
SLAZENGER VELY
SLAZENGER VELY
SLAZENGER VELY
SLAZENGER VELY
SLAZENGER VELY
SLAZENGER VELY
Женски патики
Код на производ:
(SLF211F102-80)
SLAZENGER

SLAZENGER VELY

Претходна цена
3.890 ДЕН
Моментална цена
3.890 ДЕН
Цена со попуст
1.167 ДЕН
Заштеда: 2.723 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 35 35
 • 35.5 35.5
 • 36 36
 • 36.5 36.5
 • 37 37
 • 37.5 37.5
 • 38 38
 • 38.5 38.5
 • 39 39
 • 39.5 39.5
 • 40 40
 • 40.5 40.5
 • 41 41
 • 41.5 41.5
 • 42 42
 • 42.5 42.5
 • 43 43
 • 44 44
 • 44.5 44.5
 • 45 45
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд SLAZENGER
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
35 35
35.5
36 36
36.5
37 37
37.5
38 38
38.5
39 39
39.5
40 40
40.5
41 41
41.5
42 42
42.5
43 43
44 44
44.5
45 45
Оставите оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики SLF221F108-01
1.137 ДЕН
Заштеда 70%
3.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики SLF221M106-01
1.137 ДЕН
Заштеда 70%
3.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики SLF221M106-03
1.137 ДЕН
Заштеда 70%
3.790 ДЕН
Помош