Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

ASICS Gel-Cumulus 24 Tr
ASICS Gel-Cumulus 24 Tr
ASICS Gel-Cumulus 24 Tr
ASICS Gel-Cumulus 24 Tr
ASICS Gel-Cumulus 24 Tr
ASICS Gel-Cumulus 24 Tr
ASICS Gel-Cumulus 24 Tr
ASICS Gel-Cumulus 24 Tr
Женски патики за трчање
Код на производ:
(1012B387-001)
ASICS

ASICS Gel-Cumulus 24 Tr

Претходна цена
9.390 ДЕН
Моментална цена
9.390 ДЕН
Цена со попуст
7.512 ДЕН
Заштеда: 1.878 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 3.5
 • 4 4
 • 4.5 4.5
 • 5 35.5 22.5
 • 5.5 36 22.75
 • 6 37 23
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 39 24.5
 • 8 39.5 25
 • 8.5 40 25.25
 • 9 40.5 25.5
 • 9.5 41.5 26
 • 10 42 26.5
 • 10.5 42.5 27
 • 11 43.5 27.5
 • 11.5 44 28
 • 12 44.5 28.5
 • 13 13
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
ASICS GEL-CUMULUS 24 TR се женски патики за трчање дизајнирани да одговорат на сите предизвици на патеката. Разновидни патики за трчање погодни за различни должини на патеки. Од удобност до функционалност, постојат сите услови за уживање во трчањето и постигнување подобри резултати од тренинг до тренинг. Како дел од нашата колекција NATURE BATHING™, дизајнот на овие патики е инспириран од јапонската фраза „shirin ioku“. Нивната боја е инспирирана од смирувачките нијанси кои се наоѓаат во природата. Горниот дел има подобрена потпетица за дополнителна удобност. Инженерска мрежа го подобрува дишењето. на тој начин ги одржува вашите стапала свежи наутро. Средниот ѓон обезбедува одлично амортизирање и враќање на енергијата во вашите стапала. Технологијата FLITEFOAM™ BLAST во средниот ѓон ги прави чевлите лесни и во исто време создава помек допир. Вртете ги овие функционални високи - перформанси ASICS чевли со плиток профил и класични врвки и ќе го имате најдобриот сојузник во борбата со стоперката. Спецификација: Женски патики за трчање Класично врвкање Плиток профил Амортизер FLITEFOAM™ BLAST Проектирана мрежа Гумен ѓон.
Подетално

ASICS GEL-CUMULUS 24 TR се женски патики за трчање дизајнирани да одговорат на сите предизвици на патеката. Разновидни патики за трчање погодни за различни должини на патеки. Од удобност до функционалност, постојат сите услови за уживање во трчањето и постигнување подобри резултати од тренинг до тренинг. Како дел од нашата колекција NATURE BATHING™, дизајнот на овие патики е инспириран од јапонската фраза „shirin ioku“. Нивната боја е инспирирана од смирувачките нијанси кои се наоѓаат во природата. Горниот дел има подобрена потпетица за дополнителна удобност. Инженерска мрежа го подобрува дишењето. на тој начин ги одржува вашите стапала свежи наутро. Средниот ѓон обезбедува одлично амортизирање и враќање на енергијата во вашите стапала. Технологијата FLITEFOAM™ BLAST во средниот ѓон ги прави чевлите лесни и во исто време создава помек допир. Вртете ги овие функционални високи - перформанси ASICS чевли со плиток профил и класични врвки и ќе го имате најдобриот сојузник во борбата со стоперката.
Спецификација:

 • Женски патики за трчање
 • Класично врвкање
 • Плиток профил
 • Амортизер FLITEFOAM™ BLAST
 • Проектирана мрежа
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд ASICS
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3.5
  4
  4.5
  5 35.5 22.5
  5.5 36 22.75
  6 37 23
  6.5 37.5 23.5
  7 38 24
  7.5 39 24.5
  8 39.5 25
  8.5 40 25.25
  9 40.5 25.5
  9.5 41.5 26
  10 42 26.5
  10.5 42.5 27
  11 43.5 27.5
  11.5 44 28
  12 44.5 28.5
  13
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 1012A922-900
  4.392 ДЕН
  Заштеда 20%
  5.490 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики 1012A921-017
  5.032 ДЕН
  Заштеда 20%
  6.290 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 1012B288-002
  7.512 ДЕН
  Заштеда 20%
  9.390 ДЕН
  Помош