Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR Women's UA HOVR™ Omnia Training Shoes
UNDER ARMOUR Women's UA HOVR™ Omnia Training Shoes
UNDER ARMOUR Women's UA HOVR™ Omnia Training Shoes
UNDER ARMOUR Women's UA HOVR™ Omnia Training Shoes
UNDER ARMOUR Women's UA HOVR™ Omnia Training Shoes
UNDER ARMOUR Women's UA HOVR™ Omnia Training Shoes
Женски патики за тренинг
Код на производ:
(3025054-300)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Women's UA HOVR™ Omnia Training Shoes

Претходна цена
6.990 ДЕН
Моментална цена
6.990 ДЕН
Цена со попуст
3.495 ДЕН
Заштеда: 3.495 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 3.5
 • 4 4
 • 4.5 4.5
 • 5 35.5 22
 • 5.5 36 22.5
 • 6 36.5 23
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24.5
 • 8 39 25
 • 8.5 40 25.5
 • 9 40.5 26
 • 9.5 41 26.5
 • 10 42 27
 • 10.5 42.5 27.5
 • 11 43 28
 • 11.5 11.5
 • 12 44.5 29
 • 13 13
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Спецификација на производот: Специјално направен за женско стапало со мрежест горен дел што дише и стратешка поддршка Формиран четвртина панел и внатрешна лента за зголемена странична и медијална стабилност за време на сите ваши тренинзи Перничето UA HOVR™ го намалува ударот и ја враќа енергијата Издржливиот гумен надворешен ѓон обезбедува флексибилност за држење таму каде што ви е најпотребно Наклон на ѓонот 6мм.
Подетално

Спецификација на производот:

 • Специјално направен за женско стапало со мрежест горен дел што дише и стратешка поддршка
 • Формиран четвртина панел и внатрешна лента за зголемена странична и медијална стабилност за време на сите ваши тренинзи
 • Перничето UA HOVR™ го намалува ударот и ја враќа енергијата
 • Издржливиот гумен надворешен ѓон обезбедува флексибилност за држење таму каде што ви е најпотребно
 • Наклон на ѓонот 6мм

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3.5
  4
  4.5
  5 35.5 22
  5.5 36 22.5
  6 36.5 23
  6.5 37.5 23.5
  7 38 24
  7.5 38.5 24.5
  8 39 25
  8.5 40 25.5
  9 40.5 26
  9.5 41 26.5
  10 42 27
  10.5 42.5 27.5
  11 43 28
  11.5
  12 44.5 29
  13
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош