Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NEW BALANCE 574
NEW BALANCE 574
NEW BALANCE 574
NEW BALANCE 574
NEW BALANCE 574
NEW BALANCE 574
NEW BALANCE 574
NEW BALANCE 574
Детски патики
Код на производ:
(GC574AM1)
NEW BALANCE

NEW BALANCE 574

Претходна цена
4.590 ДЕН
Моментална цена
4.590 ДЕН
Цена со попуст
3.672 ДЕН
Заштеда: 918 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1 32.5
 • 1.5 33 20
 • 2 34 20.5
 • 2.5 34.5 21
 • 3 35
 • 3.5 35.5 21.9
 • 4 36 22.2
 • 4.5 37 22.8
 • 5 37.5 23.1
 • 5.5 38 23.4
 • 6 38.5 24.1
 • 7 39.5 24.7
 • 10 10
 • 10.5 28 16.5
 • 11 28.5
 • 11.5 29 17.5
 • 12 30 18
 • 12.5 30.5
 • 13 31 19
 • 13.5 32 19.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
„Моделот 574 е најтипична New Balance патика“ велат сите, нели? Всушност, не... 574 е можеби нашиот најневеројатен иконски модел. Тие се создадени да бидат сигурни патики што ќе ви дадат многу, но не беа дизајнирани да бидат платформа за нови работи и револуционерни технологии или модел за прикажување на врвни материјали. Нивната скромна, непретенциозна разновидност е токму она што ги издигна до височините и ги направи безвременски. Како хибриден модел дизајниран за пат и патека, тие се изградени на поширока силуета во споредба со поранешната тркачка патека и ви нудат уникатна разновидна мешавина на нови, различни, едноставни, робусни, издржливи, удобни и обожавани модели низ целата планета. Затоа денес моделот 574 е синоним за стил кој им пркоси на границите на New Balance и го носат сите. Спецификација: Lifestyle патики за тинејџерки Плиток профил Врвки Лесна EVA пена во средниот ѓон и петицата Среден ѓон од мека пена ENCAP со полиуретански раб за целодневна поддршка и удобност Горен дел од мрежа и антилопа.
Подетално

„Моделот 574 е најтипична New Balance патика“ велат сите, нели? Всушност, не... 574 е можеби нашиот најневеројатен иконски модел. Тие се создадени да бидат сигурни патики што ќе ви дадат многу, но не беа дизајнирани да бидат платформа за нови работи и револуционерни технологии или модел за прикажување на врвни материјали. Нивната скромна, непретенциозна разновидност е токму она што ги издигна до височините и ги направи безвременски. Како хибриден модел дизајниран за пат и патека, тие се изградени на поширока силуета во споредба со поранешната тркачка патека и ви нудат уникатна разновидна мешавина на нови, различни, едноставни, робусни, издржливи, удобни и обожавани модели низ целата планета. Затоа денес моделот 574 е синоним за стил кој им пркоси на границите на New Balance и го носат сите.
Спецификација:

 • Lifestyle патики за тинејџерки
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Лесна EVA пена во средниот ѓон и петицата
 • Среден ѓон од мека пена ENCAP со полиуретански раб за целодневна поддршка и удобност
 • Горен дел од мрежа и антилопа

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1 32.5
  1.5 33 20
  2 34 20.5
  2.5 34.5 21
  3 35
  3.5 35.5 21.9
  4 36 22.2
  4.5 37 22.8
  5 37.5 23.1
  5.5 38 23.4
  6 38.5 24.1
  7 39.5 24.7
  10
  10.5 28 16.5
  11 28.5
  11.5 29 17.5
  12 30 18
  12.5 30.5
  13 31 19
  13.5 32 19.5
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош