Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE VENTURE RUNNER
NIKE VENTURE RUNNER
NIKE VENTURE RUNNER
NIKE VENTURE RUNNER
NIKE VENTURE RUNNER
NIKE VENTURE RUNNER
Машки патики
Код на производ:
(CK2944-014)
NIKE

NIKE VENTURE RUNNER

Претходна цена
4.890 ДЕН
Моментална цена
4.890 ДЕН
Моментална цена
4.890 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike VENTURE RUNNER се машки патики за трчање кои ве мотивираат да ги надминете границите и ви помагаат да го достигнете својот максимум. Легендарните патики од 80-тите ја започнаа револуцијата во трчањето. Откриените шевови, високо флексибилниот горен дел и микро-брендираното јазиче на петицата додаваат свеж ДНК на класичниот изглед. Горниот дел од велур обезбедува ретро изглед инспириран од патеката, додека прозачната мрежа овозможува одлична вентилација и ги одржува вашите стапала суви и свежи. Рефлектирачките точки, цик-цак шевовите и „NIKE SPORTSWEAR“ на јазичето на петицата се врвни детали со кои се одликуваат овие модерни патики за трчање. Гумениот ѓон обезбедува одлично прилепување на површина. Без разлика дали сте професионален тркач или само аматер, овие Nike Venture Runner патиките се вашиот најдобар избор. Спецификација: Машки патики за трчање Велур и мрежест горен прозрачен дел Рефлектирачки точки Цик-цак шевови ,,NIKE Sportswear“ Nikе лого Гумен waffle ѓон .
Подетално

Nike VENTURE RUNNER се машки патики за трчање кои ве мотивираат да ги надминете границите и ви помагаат да го достигнете својот максимум. Легендарните патики од 80-тите ја започнаа револуцијата во трчањето. Откриените шевови, високо флексибилниот горен дел и микро-брендираното јазиче на петицата додаваат свеж ДНК на класичниот изглед. Горниот дел од велур обезбедува ретро изглед инспириран од патеката, додека прозачната мрежа овозможува одлична вентилација и ги одржува вашите стапала суви и свежи. Рефлектирачките точки, цик-цак шевовите и „NIKE SPORTSWEAR“ на јазичето на петицата се врвни детали со кои се одликуваат овие модерни патики за трчање. Гумениот ѓон обезбедува одлично прилепување на површина. Без разлика дали сте професионален тркач или само аматер, овие Nike Venture Runner патиките се вашиот најдобар избор.
Спецификација:

 • Машки патики за трчање
 • Велур и мрежест горен прозрачен дел
 • Рефлектирачки точки
 • Цик-цак шевови
 • ,,NIKE Sportswear“
 • Nikе лого
 • Гумен waffle ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5 49 32.5
  15 49.5 33
  5.5 38 24
  6 38.5 24
  6.5 39 24.5
  7 40 25
  7.5 40.5 25.5
  8 41 26
  8.5 42 26.5
  9 42.5 27
  9.5 43 27.5
  10 44 28
  10.5 44.5 28.5
  11 45 29
  11.5 45.5 29.5
  12 46 30
  12.5 47 30.5
  13 47.5 31
  13.5 48 31.5
  14 48.5 32
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош