Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NEW BALANCE 574
NEW BALANCE 574
NEW BALANCE 574
NEW BALANCE 574
NEW BALANCE 574
NEW BALANCE 574
NEW BALANCE 574
NEW BALANCE 574
Детски патики
Код на производ:
(PV574DK2)
NEW BALANCE

NEW BALANCE 574

Одберете подароци со кои ќе ја покажете вашата љубов кон саканата личност и искористете дополнителни 10% на веќе намалената и дури 20% на НОВАТА колекција! Целата понуда можете да ја погледнете овде

Претходна цена
4.290 ДЕН
Моментална цена
4.290 ДЕН
Цена со попуст
3.432 ДЕН
Заштеда: 858 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1 32.5 19.6
 • 1.5 33 20.3
 • 2 33.5 20.6
 • 2.5 34.5 20.9
 • 3 35 21.5
 • 3.5 35.5 21.5
 • 4 36 22
 • 4.5 37 22.5
 • 5 37.5 23
 • 5.5 38 23.5
 • 6 38.5 24
 • 7 40 25
 • 10 10
 • 10.5 28 16.8
 • 11 28.5 17
 • 11.5 29 17.7
 • 12 30 18.1
 • 12.5 30.5 18.4
 • 13 31 19
 • 13.5 32 19.4
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
NEW BALANCE 574 lifestyle патиките за помлади девојки го носат класичниот изглед на New Balance патиките. Моделот е роден од желбата да ги поддржи секојдневните потреби за удобни обувки за време на сите активности на отворено. Затоа, NEW BALANCE 574 стана икона на брендот за сите времиња, благодарение на неговата разновидност, без претенциозна намера за револуционерна технологија и врвни материјали. Како хибриден модел, тој е дизајниран на силуетата на претходната генерација на чевли за трчање. Така се создаде комбинација од едноставно, ново, различно, издржливо и удобно, што е основен елемент во колекцијата на спортска опрема за вашите деца. NEW BALANCE 574 со велкро е синоним за стил, удобност, стабилност и издржливост. Логото на брендот зборува за наследна љубов и наклонетост. Спецификација: Lifestyle патики за помлади девојки Велкро Плиток профил Лого на New Balance Гумен ѓон.
Подетално

NEW BALANCE 574 lifestyle патиките за помлади девојки го носат класичниот изглед на New Balance патиките. Моделот е роден од желбата да ги поддржи секојдневните потреби за удобни обувки за време на сите активности на отворено. Затоа, NEW BALANCE 574 стана икона на брендот за сите времиња, благодарение на неговата разновидност, без претенциозна намера за револуционерна технологија и врвни материјали. Како хибриден модел, тој е дизајниран на силуетата на претходната генерација на чевли за трчање. Така се создаде комбинација од едноставно, ново, различно, издржливо и удобно, што е основен елемент во колекцијата на спортска опрема за вашите деца. NEW BALANCE 574 со велкро е синоним за стил, удобност, стабилност и издржливост. Логото на брендот зборува за наследна љубов и наклонетост.
Спецификација:

 • Lifestyle патики за помлади девојки
 • Велкро
 • Плиток профил
 • Лого на New Balance
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1 32.5 19.6
  1.5 33 20.3
  2 33.5 20.6
  2.5 34.5 20.9
  3 35 21.5
  3.5 35.5 21.5
  4 36 22
  4.5 37 22.5
  5 37.5 23
  5.5 38 23.5
  6 38.5 24
  7 40 25
  10
  10.5 28 16.8
  11 28.5 17
  11.5 29 17.7
  12 30 18.1
  12.5 30.5 18.4
  13 31 19
  13.5 32 19.4
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики PV574RJ1
  2.513 ДЕН
  Заштеда 30%
  3.590 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики PH237EG
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  2.373 ДЕН
  Заштеда 30%
  3.390 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики YV996JF3
  2.513 ДЕН
  Заштеда 30%
  3.590 ДЕН
  Помош