Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Air Max 90 Toggle
NIKE Air Max 90 Toggle
NIKE Air Max 90 Toggle
NIKE Air Max 90 Toggle
NIKE Air Max 90 Toggle
NIKE Air Max 90 Toggle
NIKE Air Max 90 Toggle
NIKE Air Max 90 Toggle
NIKE Air Max 90 Toggle
NIKE Air Max 90 Toggle
Детски патики
Код на производ:
(CV0065-105)
NIKE

NIKE Air Max 90 Toggle

Одберете подароци со кои ќе ја покажете вашата љубов кон саканата личност и искористете дополнителни 10% на веќе намалената и дури 20% на НОВАТА колекција! Целата понуда можете да ја погледнете овде

Претходна цена
4.790 ДЕН
Моментална цена
4.790 ДЕН
Цена со попуст
2.395 ДЕН
Заштеда: 2.395 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1C 1C
 • 2.5C 18 8.5
 • 3.5C 19 9.5
 • 4.5C 20 10.5
 • 5.5C 21.5 11.5
 • 6.5C 22.5 12.5
 • 7.5C 24 13.5
 • 8.5C 25.5 14.5
 • 9.5C 26.5 15.5
 • 2C 17 8
 • 3C 18.5 9
 • 4C 19.5 10
 • 5C 21 11
 • 6C 22 12
 • 7C 23.5 13
 • 8C 25 14
 • 9C 26 15
 • 10C 27 16
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike AIR MAX 90 TOGGLE се детски патики за целодневна и секојдневна удобност. Обезбедете безбедни и правилни чекори за вашите малечки. Гумениот ѓон со воздушна единица ќе обезбеди совршена поддршка за секој мал чекор што го прават. Боите се светли така што освен функционалност, овозможуваат и забава за децата. Еластичната, прилагодлива јамка го олеснува облекувањето на патиките и не треба да се грижите дали врвките се врзани или одврзани, сè ќе биде точно како што треба во секое време. Сигурните, мали стапала водат до фантастична игра со пријателите на игралиштето, додека плиткиот профил со вграден дел околу глуждот гарантира целодневна удобност. Кожниот и воздушен горен дел е задолжен за дишењето и на тој начин дополнително придонесува за квалитетот на овој модел. Спецификација: Детски патики Гумен ѓон Единица за воздух Плиток профил Кожен горен дел.
Подетално

Nike AIR MAX 90 TOGGLE се детски патики за целодневна и секојдневна удобност. Обезбедете безбедни и правилни чекори за вашите малечки. Гумениот ѓон со воздушна единица ќе обезбеди совршена поддршка за секој мал чекор што го прават. Боите се светли така што освен функционалност, овозможуваат и забава за децата. Еластичната, прилагодлива јамка го олеснува облекувањето на патиките и не треба да се грижите дали врвките се врзани или одврзани, сè ќе биде точно како што треба во секое време. Сигурните, мали стапала водат до фантастична игра со пријателите на игралиштето, додека плиткиот профил со вграден дел околу глуждот гарантира целодневна удобност. Кожниот и воздушен горен дел е задолжен за дишењето и на тој начин дополнително придонесува за квалитетот на овој модел.
Спецификација:

 • Детски патики
 • Гумен ѓон
 • Единица за воздух
 • Плиток профил
 • Кожен горен дел

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За бебиња (0-4 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1C
  2.5C 18 8.5
  3.5C 19 9.5
  4.5C 20 10.5
  5.5C 21.5 11.5
  6.5C 22.5 12.5
  7.5C 24 13.5
  8.5C 25.5 14.5
  9.5C 26.5 15.5
  2C 17 8
  3C 18.5 9
  4C 19.5 10
  5C 21 11
  6C 22 12
  7C 23.5 13
  8C 25 14
  9C 26 15
  10C 27 16
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 704950-041
  3.353 ДЕН
  Заштеда 30%
  4.790 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DD1646-110
  2.395 ДЕН
  Заштеда 50%
  4.790 ДЕН
  Помош