Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

ASICS Gel-Venture 6
ASICS Gel-Venture 6
ASICS Gel-Venture 6
ASICS Gel-Venture 6
ASICS Gel-Venture 6
ASICS Gel-Venture 6
ASICS Gel-Venture 6
ASICS Gel-Venture 6
ASICS Gel-Venture 6
ASICS Gel-Venture 6
Машки патики
Код на производ:
(1203A245-600)
ASICS

ASICS Gel-Venture 6

Претходна цена
5.290 ДЕН
Моментална цена
5.290 ДЕН
Цена со попуст
4.232 ДЕН
Заштеда: 1.058 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 14.5
 • 15 15
 • 5.5 38 24
 • 6 39 24.5
 • 6.5 39.5 25
 • 7 40 25.5
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41.5 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43.5 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 28.5
 • 11.5 46 29
 • 12 46.5 29.5
 • 12.5 47 30
 • 13 13
 • 13.5 13.5
 • 14 14
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Излезете и истражете нови територии во машките outdoor патики Asics GEL-Venture® 6. Дизајнирани за груб терен, овие патики доаѓаат со надворешен ѓон специфичен за патеката и гумен надворешен ѓон со висока абразија за подобра тракција што ви дава дополнителна самодоверба. GEL® перничињата во задниот дел апсорбираат удари за да создадат најудобна можна основа, додека влошката во внатрешниот дел, која може да се отстрани, овозможува вметнување на ортопедски влошки за дополнителна персонализација и удобност. Користејќи ги препознатливите детали од наследството на Asics, овие машки патики GEL-Venture 6 се направени за сите вас кои сте страсни да бидете во природа. Спецификација: Машки патики Врвки Плиток профил Горен дел од синтетичка кожа ЕВА среден ѓон ГЕЛ технологија.
Подетално

Излезете и истражете нови територии во машките outdoor патики Asics GEL-Venture® 6. Дизајнирани за груб терен, овие патики доаѓаат со надворешен ѓон специфичен за патеката и гумен надворешен ѓон со висока абразија за подобра тракција што ви дава дополнителна самодоверба. GEL® перничињата во задниот дел апсорбираат удари за да создадат најудобна можна основа, додека влошката во внатрешниот дел, која може да се отстрани, овозможува вметнување на ортопедски влошки за дополнителна персонализација и удобност. Користејќи ги препознатливите детали од наследството на Asics, овие машки патики GEL-Venture 6 се направени за сите вас кои сте страсни да бидете во природа.
Спецификација:

 • Машки патики
 • Врвки
 • Плиток профил
 • Горен дел од синтетичка кожа
 • ЕВА среден ѓон
 • ГЕЛ технологија

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд ASICS
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5
  15
  5.5 38 24
  6 39 24.5
  6.5 39.5 25
  7 40 25.5
  7.5 40.5 25.5
  8 41.5 26
  8.5 42 26.5
  9 42.5 27
  9.5 43.5 27.5
  10 44 28
  10.5 44.5 28.5
  11 45 28.5
  11.5 46 29
  12 46.5 29.5
  12.5 47 30
  13
  13.5
  14
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 1201A235-004
  3.512 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.390 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 1201A093-100
  2.653 ДЕН
  Заштеда 30%
  3.790 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 1201A488-003
  4.403 ДЕН
  Заштеда 30%
  6.290 ДЕН
  Помош