Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

SALOMON Supercross 4
SALOMON Supercross 4
SALOMON Supercross 4
SALOMON Supercross 4
SALOMON Supercross 4
SALOMON Supercross 4
SALOMON Supercross 4
SALOMON Supercross 4
SALOMON Supercross 4
SALOMON Supercross 4
Женски патики за трчање
Код на производ:
(L41733900)
SALOMON

SALOMON Supercross 4

Претходна цена
9.190 ДЕН
Моментална цена
9.190 ДЕН
Моментална цена
9.190 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 35 35
 • 35.5 35.5
 • 36 36
 • 36.5 36.5
 • 37 37
 • 37.5 37.5
 • 38 38
 • 38.5 38.5
 • 39 39
 • 39.5 39.5
 • 40 40
 • 40.5 40.5
 • 41 41
 • 41.5 41.5
 • 42 42
 • 42.5 42.5
 • 43 43
 • 44 44
 • 44.5 44.5
 • 45 45
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Salomon SUPERCROSS 4 се женски outdoor патики. Овие патики имаат повеќе од еден кец во ракавот. Прилагодливи, удобни, патиките SUPERCROSS 4 имаат водоотпорен горен дел од GORE-TEX дизајниран за различни услови и типови на терен. Мекиот среден ѓон обезбедува уште поудобно вклопување, а удобната постава обезбедува неоспорен комфор. Спецификација: Женски патики Плиток профил Врвки за затегнување GORE-TEX водоотпорен горен дел Лого на Salomon.
Подетално

Salomon SUPERCROSS 4 се женски outdoor патики. Овие патики имаат повеќе од еден кец во ракавот. Прилагодливи, удобни, патиките SUPERCROSS 4 имаат водоотпорен горен дел од GORE-TEX дизајниран за различни услови и типови на терен. Мекиот среден ѓон обезбедува уште поудобно вклопување, а удобната постава обезбедува неоспорен комфор.
Спецификација:

 • Женски патики
 • Плиток профил
 • Врвки за затегнување
 • GORE-TEX водоотпорен горен дел
 • Лого на Salomon

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд SALOMON
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  35
  35.5
  36
  36.5 36.5
  37
  37.5 37.5
  38 38
  38.5 38.5
  39 39
  39.5 39.5
  40 40
  40.5 40.5
  41
  41.5
  42
  42.5
  43
  44
  44.5
  45
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики L41612900
  8.312 ДЕН
  Заштеда 20%
  10.390 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики L47064100
  6.312 ДЕН
  Заштеда 20%
  7.890 ДЕН
  Помош