Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR Hovr™ Mega 2 Clone
UNDER ARMOUR Hovr™ Mega 2 Clone
UNDER ARMOUR Hovr™ Mega 2 Clone
UNDER ARMOUR Hovr™ Mega 2 Clone
UNDER ARMOUR Hovr™ Mega 2 Clone
UNDER ARMOUR Hovr™ Mega 2 Clone
UNDER ARMOUR Hovr™ Mega 2 Clone
UNDER ARMOUR Hovr™ Mega 2 Clone
UNDER ARMOUR Hovr™ Mega 2 Clone
UNDER ARMOUR Hovr™ Mega 2 Clone
Машки патики за трчање
Код на производ:
(3024479-300)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Hovr™ Mega 2 Clone

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 5.5
 • 6 6
 • 6.5 6.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во листата на желби
Under Armour HOVR™ Mega 2 Clone се машки патики за трчање. Уникатниот горен материјал на овие патики се прилагодува на вашето стапало и движења за прецизно вклопување. Исто така, помага да се центрира стапалото, што ви овозможува да го извлечете максимумот од амортизацијата UA HOVR™ под нозете. ПОВРЗУВА СО UA MAPMYRUN™ ги следи и анализира вашите резултати од трчање за да ви помогне да станете подобар тркач. Амортизацијата UA HOVR™ што апсорбира удари го амортизира шокот, враќа енергија и го придвижува вашето стапало напред. Нивниот горен дел е направен од синтетички прекривки за дишење за дополнителна поддршка и издржливост онаму каде што ви е најпотребно. Надворешното засилување на петицата ви дава поддршка. Влошката од 3D пена обезбедува врвно амортизирање и поддршка, додека надворешниот ѓон од целосно гума има уникатна текстура со набраздени за подобро држење и издржливост. Спецификација: Машки патики за трчање Плиток профил Врвки Синтетички горен дел влошка од 3D пена UA HOVR™ амортизирање CONNECTS TO UA MAPMYRUN™ Зајакнување во пределот на петицата Гумен ѓон.
Подетално

Under Armour HOVR™ Mega 2 Clone се машки патики за трчање. Уникатниот горен материјал на овие патики се прилагодува на вашето стапало и движења за прецизно вклопување. Исто така, помага да се центрира стапалото, што ви овозможува да го извлечете максимумот од амортизацијата UA HOVR™ под нозете. ПОВРЗУВА СО UA MAPMYRUN™ ги следи и анализира вашите резултати од трчање за да ви помогне да станете подобар тркач. Амортизацијата UA HOVR™ што апсорбира удари го амортизира шокот, враќа енергија и го придвижува вашето стапало напред. Нивниот горен дел е направен од синтетички прекривки за дишење за дополнителна поддршка и издржливост онаму каде што ви е најпотребно. Надворешното засилување на петицата ви дава поддршка. Влошката од 3D пена обезбедува врвно амортизирање и поддршка, додека надворешниот ѓон од целосно гума има уникатна текстура со набраздени за подобро држење и издржливост.
Спецификација:

 • Машки патики за трчање
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Синтетички горен дел
 • влошка од 3D пена
 • UA HOVR™ амортизирање
 • CONNECTS TO UA MAPMYRUN™
 • Зајакнување во пределот на петицата
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Трчање
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5 49 32.5
  15 49.5 33
  5.5
  6
  6.5
  7 40 25
  7.5 40.5 25.5
  8 41 26
  8.5 42 26.5
  9 42.5 27
  9.5 43 27.5
  10 44 28
  10.5 44.5 28.5
  11 45 29
  11.5 45.5 29.5
  12 46 30
  12.5 47 30.5
  13 47.5 31
  13.5 48 31.5
  14 48.5 32
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош