Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

ASICS Gel-Trabuco 10
ASICS Gel-Trabuco 10
ASICS Gel-Trabuco 10
ASICS Gel-Trabuco 10
ASICS Gel-Trabuco 10
ASICS Gel-Trabuco 10
ASICS Gel-Trabuco 10
ASICS Gel-Trabuco 10
ASICS Gel-Trabuco 10
ASICS Gel-Trabuco 10
Машки патики за трчање
Код на производ:
(1011B329-301)
ASICS

ASICS Gel-Trabuco 10

Претходна цена
9.390 ДЕН
Моментална цена
9.390 ДЕН
Цена со попуст
7.512 ДЕН
Заштеда: 1.878 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 14.5
 • 15 15
 • 5.5 38 24
 • 6 39 24.5
 • 6.5 39.5 25
 • 7 40 25.5
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41.5 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43.5 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 28.5
 • 11.5 46 29
 • 12 46.5 29.5
 • 12.5 47 30
 • 13 13
 • 13.5 13.5
 • 14 14
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
ASICS GEL-Trabuco 10 се машки патики, особено погодни за нерамен терен. Природата е наше игралиште. Патеките за трчање се развија низ објективот на активниот урбан начин на живот. Од удобност до функционалност, постојат сите услови за уживање во природата. Затворен инженерски мрежест горен дел совршено ги обвиткува вашите стапала, а има и детали за 3D принт. Нивната плоча за заштита од карпи има флексибилна конструкција и ги штити вашите стапала од остри карпи и нерамен терен. Ѓонот е формиран со технологија ASICSGRIP™ и техничка шема на шарите, која обезбедува одлично држење на сите видови терени и дава сигурност на вашиот чекор. Облечете ги овие функционални патики ASICS, со плиток профил, класични врвки и ќе го имате најдобриот сојузник во надминувањето и на најпребирливите патеки. Спецификација: Машки трејл чевли Класично врвкање Плиток профил 3D печатење Затворена проектирана мрежа ASICSGRIP™ технологија Гумен ѓон.
Подетално

ASICS GEL-Trabuco 10 се машки патики, особено погодни за нерамен терен. Природата е наше игралиште. Патеките за трчање се развија низ објективот на активниот урбан начин на живот. Од удобност до функционалност, постојат сите услови за уживање во природата. Затворен инженерски мрежест горен дел совршено ги обвиткува вашите стапала, а има и детали за 3D принт. Нивната плоча за заштита од карпи има флексибилна конструкција и ги штити вашите стапала од остри карпи и нерамен терен. Ѓонот е формиран со технологија ASICSGRIP™ и техничка шема на шарите, која обезбедува одлично држење на сите видови терени и дава сигурност на вашиот чекор. Облечете ги овие функционални патики ASICS, со плиток профил, класични врвки и ќе го имате најдобриот сојузник во надминувањето и на најпребирливите патеки.
Спецификација:

 • Машки трејл чевли
 • Класично врвкање
 • Плиток профил
 • 3D печатење
 • Затворена проектирана мрежа
 • ASICSGRIP™ технологија
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Трчање
  Бренд ASICS
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5
  15
  5.5 38 24
  6 39 24.5
  6.5 39.5 25
  7 40 25.5
  7.5 40.5 25.5
  8 41.5 26
  8.5 42 26.5
  9 42.5 27
  9.5 43.5 27.5
  10 44 28
  10.5 44.5 28.5
  11 45 28.5
  11.5 46 29
  12 46.5 29.5
  12.5 47 30
  13
  13.5
  14
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 1011B338-016
  4.392 ДЕН
  Заштеда 20%
  5.490 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 1011B572-300
  7.912 ДЕН
  Заштеда 20%
  9.890 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики 1011B440-003
  9.512 ДЕН
  Заштеда 20%
  11.890 ДЕН
  Помош