Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

PUMA Cruise Rider Silk Road
PUMA Cruise Rider Silk Road
PUMA Cruise Rider Silk Road
PUMA Cruise Rider Silk Road
PUMA Cruise Rider Silk Road
PUMA Cruise Rider Silk Road
PUMA Cruise Rider Silk Road
PUMA Cruise Rider Silk Road
PUMA Cruise Rider Silk Road
PUMA Cruise Rider Silk Road
PUMA Cruise Rider Silk Road
PUMA Cruise Rider Silk Road
Женски патики
Код на производ:
(375072-37)
PUMA

PUMA Cruise Rider Silk Road

Претходна цена
6.190 ДЕН
Моментална цена
6.190 ДЕН
Цена со попуст
4.333 ДЕН
Заштеда: 1.857 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 35 35
 • 35.5 35.5
 • 36 36
 • 36.5 36.5
 • 37 37
 • 37.5 37.5
 • 38 38
 • 38.5 38.5
 • 39 39
 • 39.5 39.5
 • 40 40
 • 40.5 40.5
 • 41 41
 • 41.5 41.5
 • 42 42
 • 42.5 42.5
 • 43 43
 • 44 44
 • 44.5 44.5
 • 45 45
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Запознајте ги Puma CRUISE RIDER SILK ROAD, женски патики за трчање, специфичен додаток на семејството RIDER. Инспириран од старите автомобили, нивниот колоритен дизајн се одликува со ѓон на платформа и слој TPU во пределот на петицата. Мрежестиот најлонски горен дел, со облоги од велур останува верен на семејството RIDER, отстапувајќи место на енергичната комбинација на бои. Во оваа комбинација, овие патики се подготвени да го освојат светот. Спецификација:• Плиток профил• Врвки• Текстилен и кожен горен дел• Гумен ѓон.
Подетално

Запознајте ги Puma CRUISE RIDER SILK ROAD, женски патики за трчање, специфичен додаток на семејството RIDER. Инспириран од старите автомобили, нивниот колоритен дизајн се одликува со ѓон на платформа и слој TPU во пределот на петицата. Мрежестиот најлонски горен дел, со облоги од велур останува верен на семејството RIDER, отстапувајќи место на енергичната комбинација на бои. Во оваа комбинација, овие патики се подготвени да го освојат светот.
Спецификација:
• Плиток профил
• Врвки
• Текстилен и кожен горен дел
• Гумен ѓон

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд PUMA
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
35 35
35.5 35.5
36 36
36.5
37 37
37.5 37.5
38 38
38.5 38.5
39 39
39.5
40 40
40.5 40.5
41 41
41.5
42 42
42.5 42.5
43 43
44 44
44.5
45
Оставите оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики 382384-02
2.863 ДЕН
Заштеда 30%
4.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики 382384-01
2.863 ДЕН
Заштеда 30%
4.090 ДЕН
Помош