Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NEW BALANCE 574
NEW BALANCE 574
NEW BALANCE 574
NEW BALANCE 574
NEW BALANCE 574
NEW BALANCE 574
NEW BALANCE 574
NEW BALANCE 574
NEW BALANCE 574
NEW BALANCE 574
Машки патики
Код на производ:
(ML574DVG)
NEW BALANCE

NEW BALANCE 574

Одберете подароци со кои ќе ја покажете вашата љубов кон саканата личност и искористете дополнителни 10% на веќе намалената и дури 20% на НОВАТА колекција! Целата понуда можете да ја погледнете овде

Претходна цена
5.990 ДЕН
Моментална цена
5.990 ДЕН
Цена со попуст
4.792 ДЕН
Заштеда: 1.198 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 14.5
 • 15 50 33
 • 5.5 38 23.5
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39.5 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41.5 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46.5 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 13.5
 • 14 49 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
„New Balance 574 е главна NB патика“, велат сите, нели? Всушност, не... 574 е можеби нашиот најневеројатен иконски модел. Направени се за да бидат сигурни патики што ќе ви дадат многу, но не беа дизајнирани да бидат платформа за нови работи и револуционерни технологии или модел за прикажување на врвни материјали. Нивната скромна, непретенциозна разновидност е токму она што ги издигна до височините и ги направи безвременски. Како хибриден модел дизајниран за пат или патека, тие се изградени на поширока силуета во споредба со поранешната тркачка јаже и ви нудат уникатна разновидна мешавина на нови, различни, едноставни, робусни, издржливи, удобни и обожавани низ планетата. Затоа денес моделот 574 е синоним за стил кој им пркоси на границите на New Balance и го носат сите. Ова издание содржи издржливи, цврсти материјали инспирирани од природата. Спецификација: Плиток профил Врвки Горен дел од мрежа и антилопа Лесна EVA пена во средниот ѓон и петицата Среден ѓон од мека пена ENCAP со полиуретански раб за целодневна поддршка и удобност Тежина: 377гр.
Подетално

„New Balance 574 е главна NB патика“, велат сите, нели? Всушност, не... 574 е можеби нашиот најневеројатен иконски модел. Направени се за да бидат сигурни патики што ќе ви дадат многу, но не беа дизајнирани да бидат платформа за нови работи и револуционерни технологии или модел за прикажување на врвни материјали. Нивната скромна, непретенциозна разновидност е токму она што ги издигна до височините и ги направи безвременски. Како хибриден модел дизајниран за пат или патека, тие се изградени на поширока силуета во споредба со поранешната тркачка јаже и ви нудат уникатна разновидна мешавина на нови, различни, едноставни, робусни, издржливи, удобни и обожавани низ планетата. Затоа денес моделот 574 е синоним за стил кој им пркоси на границите на New Balance и го носат сите. Ова издание содржи издржливи, цврсти материјали инспирирани од природата.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Горен дел од мрежа и антилопа
 • Лесна EVA пена во средниот ѓон и петицата
 • Среден ѓон од мека пена ENCAP со полиуретански раб за целодневна поддршка и удобност
 • Тежина: 377гр

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5
  15 50 33
  5.5 38 23.5
  6 38.5 24
  6.5 39.5 24.5
  7 40 25
  7.5 40.5 25.5
  8 41.5 26
  8.5 42 26.5
  9 42.5 27
  9.5 43 27.5
  10 44 28
  10.5 44.5 28.5
  11 45 29
  11.5 45.5 29.5
  12 46.5 30
  12.5 47 30.5
  13 47.5 31
  13.5
  14 49 32
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош