Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Air Max Dawn
NIKE Air Max Dawn
NIKE Air Max Dawn
NIKE Air Max Dawn
NIKE Air Max Dawn
NIKE Air Max Dawn
NIKE Air Max Dawn
NIKE Air Max Dawn
NIKE Air Max Dawn
NIKE Air Max Dawn
NIKE Air Max Dawn
NIKE Air Max Dawn
Женски патики
Код на производ:
(DV1021-030)
NIKE

NIKE Air Max Dawn

Претходна цена
7.790 ДЕН
Моментална цена
7.790 ДЕН
Цена со попуст
5.453 ДЕН
Заштеда: 2.337 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 36 22.1
 • 4 34.5 21
 • 4.5 35 21.5
 • 5 35.5 22
 • 5.5 36 22.5
 • 6 36.5 23
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24.5
 • 8 39 25
 • 8.5 40 25.5
 • 9 40.5 26
 • 9.5 41 26.5
 • 10 42 27
 • 10.5 42.5 27.5
 • 11 43 28
 • 11.5 44 28.5
 • 12 44.5 29
 • 13 45.5 30
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Вкоренети во атлетското наследство на Nike, женските lifestyle патики на Nike Air Max Dawn зрачат со ретро вибрации на винтиџ патики за трчање. Графичките линии и материјали носат техники кои често се користат во корејската текстилна уметност. Мекиот, синтетички велур, текстилот што дише и единицата Air Max во петицата ги одржуваат овие патики верни на нивните корени. Плишаната пена и класичното воздушно амортизирање ви овозможуваат да го поминете денот исто толку добро како што изгледате. Ѓонот со шаблон на клацкалка придонесува за издржливост. Спецификација: Плиток профил Врвки Синтетичка антилопа и текстилен горен дел што дише Единица Nike Air Зајакнување во пределот на петицата Среден ѓон од пена Гумен ѓон.
Подетално

Вкоренети во атлетското наследство на Nike, женските lifestyle патики на Nike Air Max Dawn зрачат со ретро вибрации на винтиџ патики за трчање. Графичките линии и материјали носат техники кои често се користат во корејската текстилна уметност. Мекиот, синтетички велур, текстилот што дише и единицата Air Max во петицата ги одржуваат овие патики верни на нивните корени. Плишаната пена и класичното воздушно амортизирање ви овозможуваат да го поминете денот исто толку добро како што изгледате. Ѓонот со шаблон на клацкалка придонесува за издржливост.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Синтетичка антилопа и текстилен горен дел што дише
 • Единица Nike Air
 • Зајакнување во пределот на петицата
 • Среден ѓон од пена
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3.5 36 22.1
  4 34.5 21
  4.5 35 21.5
  5 35.5 22
  5.5 36 22.5
  6 36.5 23
  6.5 37.5 23.5
  7 38 24
  7.5 38.5 24.5
  8 39 25
  8.5 40 25.5
  9 40.5 26
  9.5 41 26.5
  10 42 27
  10.5 42.5 27.5
  11 43 28
  11.5 44 28.5
  12 44.5 29
  13 45.5 30
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош