Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE COURT BOROUGH MID 2
NIKE COURT BOROUGH MID 2
NIKE COURT BOROUGH MID 2
NIKE COURT BOROUGH MID 2
NIKE COURT BOROUGH MID 2
NIKE COURT BOROUGH MID 2
NIKE COURT BOROUGH MID 2
NIKE COURT BOROUGH MID 2
NIKE COURT BOROUGH MID 2
NIKE COURT BOROUGH MID 2
Детски патики
Код на производ:
(CD7784-009)
NIKE

NIKE COURT BOROUGH MID 2

Одберете подароци со кои ќе ја покажете вашата љубов кон саканата личност и искористете дополнителни 10% на веќе намалената и дури 20% на НОВАТА колекција! Целата понуда можете да ја погледнете овде

Претходна цена
3.190 ДЕН
Моментална цена
3.190 ДЕН
Цена со попуст
2.552 ДЕН
Заштеда: 638 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1C 1C
 • 2.5C 2.5C
 • 3.5C 3.5C
 • 4.5C 4.5C
 • 5.5C 5.5C
 • 6.5C 6.5C
 • 7.5C 7.5C
 • 8.5C 8.5C
 • 9.5C 9.5C
 • 2C 17 8
 • 3C 18.5 9
 • 4C 19.5 10
 • 5C 21 11
 • 6C 22 12
 • 7C 23.5 13
 • 8C 25 14
 • 9C 26 15
 • 10C 27 16
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike COURT BOROUGH MID 2 се полудлабоки lifestyle патики за бебиња. Дозволете им на вашите малечки да уживаат во удобноста и да изгледаат како нивните идоли во овие модерни и функционални патики за деца. Се карактеризираат со мека со издржлива кожа која обезбедува врвен изглед и беспрекорно чувство. Еластичните врвки во комбинација со велкро ремените обезбедуваат сигурно прицврстување на стапалото и овозможуваат лесно облекување и соблекување. Врежаната ,,all-day play” графика едноставно ги мами децата да бидат активни. Зајакнатиот јазик и петицата додаваат удобност и комфор. Издржливиот гумен ѓон со целосна должина спречува лизгање. Вашите малечки ќе уживаат во целодневната удобност и атрактивниот дизајн на овие Nike патики. Спецификација: Детски lifestyle патики за бебиња Полудолг профил Горен дел: кожа Комбинација од врвки и велкро ,,all-day play” графика Флексибилен гумен ѓон .
Подетално

Nike COURT BOROUGH MID 2 се полудлабоки lifestyle патики за бебиња. Дозволете им на вашите малечки да уживаат во удобноста и да изгледаат како нивните идоли во овие модерни и функционални патики за деца. Се карактеризираат со мека со издржлива кожа која обезбедува врвен изглед и беспрекорно чувство. Еластичните врвки во комбинација со велкро ремените обезбедуваат сигурно прицврстување на стапалото и овозможуваат лесно облекување и соблекување. Врежаната ,,all-day play” графика едноставно ги мами децата да бидат активни. Зајакнатиот јазик и петицата додаваат удобност и комфор. Издржливиот гумен ѓон со целосна должина спречува лизгање. Вашите малечки ќе уживаат во целодневната удобност и атрактивниот дизајн на овие Nike патики.
Спецификација:

 • Детски lifestyle патики за бебиња
 • Полудолг профил
 • Горен дел: кожа
 • Комбинација од врвки и велкро
 • ,,all-day play” графика
 • Флексибилен гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Kids
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За бебиња (0-4 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1C
  2.5C
  3.5C
  4.5C
  5.5C
  6.5C
  7.5C
  8.5C
  9.5C
  2C 17 8
  3C 18.5 9
  4C 19.5 10
  5C 21 11
  6C 22 12
  7C 23.5 13
  8C 25 14
  9C 26 15
  10C 27 16
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош