Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas SUPERNOVA GTX
adidas SUPERNOVA GTX
adidas SUPERNOVA GTX
adidas SUPERNOVA GTX
adidas SUPERNOVA GTX
adidas SUPERNOVA GTX
adidas SUPERNOVA GTX
adidas SUPERNOVA GTX
adidas SUPERNOVA GTX
adidas SUPERNOVA GTX
Женски патики за трчање
Код на производ:
(GY8319)
adidas

adidas SUPERNOVA GTX

Претходна цена
7.588 ДЕН
Моментална цена
7.588 ДЕН
Цена со попуст
6.070 ДЕН
Заштеда: 1.518 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3 35 1/2 21.5
 • 3- 36 22.1
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 5 38 23.3
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 29.3
 • 12- 48 29.7
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Облечете ги adidas SUPERNOVA GTX женските патики за трчање и не дозволувајте влажното време да ви пречи на вашите цели. Овие патики носат удобност и самодоверба за време на дождливите денови. GORE-TEX горништето ги одржува стапалата суви, а гумениот ѓон обезбедува прилепување на мазни површини. BOOST амортизацијата го одржува вашето движење мазно и стабилно во сите временски услови. Спецификација: Плиток профил Врвки GORE-TEX синтетичко горниште Водоотпорни Синтетичка внатрешност BOOST среден ѓон.
Подетално

Облечете ги adidas SUPERNOVA GTX женските патики за трчање и не дозволувајте влажното време да ви пречи на вашите цели. Овие патики носат удобност и самодоверба за време на дождливите денови. GORE-TEX горништето ги одржува стапалата суви, а гумениот ѓон обезбедува прилепување на мазни површини. BOOST амортизацијата го одржува вашето движење мазно и стабилно во сите временски услови.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • GORE-TEX синтетичко горниште
 • Водоотпорни
 • Синтетичка внатрешност
 • BOOST среден ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3 35 1/2 21.5
  3- 36 22.1
  4 36 2/3 22.5
  4- 37 1/3 22.9
  5 38 23.3
  5- 38 2/3 23.8
  6 39 1/3 24.2
  6- 40 24.6
  7 40 2/3 25
  7- 41 1/3 25.5
  8 42 25.9
  8- 42 2/3 26.3
  9 43 1/3 26.7
  9- 44 27.1
  10 44 2/3 27.6
  10- 45 1/3 28
  11 46 28.4
  11- 46 2/3 28.8
  12 47 1/3 29.3
  12- 48 29.7
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош