Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE ZoomX Invincible Run Flyknit 2
NIKE ZoomX Invincible Run Flyknit 2
NIKE ZoomX Invincible Run Flyknit 2
NIKE ZoomX Invincible Run Flyknit 2
NIKE ZoomX Invincible Run Flyknit 2
NIKE ZoomX Invincible Run Flyknit 2
NIKE ZoomX Invincible Run Flyknit 2
NIKE ZoomX Invincible Run Flyknit 2
NIKE ZoomX Invincible Run Flyknit 2
NIKE ZoomX Invincible Run Flyknit 2
Машки патики за трчање
Код на производ:
(DH5425-400)
NIKE

NIKE ZoomX Invincible Run Flyknit 2

Само на нашиот online shop издвоивме понуда и на нови и на стари модели на кои можеш да искористиш дополнителени 10% попуст. Побрзај, попустот важи само до 04.12.

Целосна понуда погледни ОВДЕ.

Претходна цена
12.790 ДЕН
Моментална цена
12.790 ДЕН
Цена со попуст
10.232 ДЕН
Заштеда: 2.558 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Надминете ги вашите ограничувања за трчање со Nike ZoomX Invincible Run Flyknit 2 машките патики за трчање. Тие ќе ви помогнат да продолжите и понатаму, постојано обезбедувајќи ви неверојатно меко чувство. Ги дизајниравме овие патики за да ви овозможат многу амортизирање и високо ниво на поддршка за да се чувствувате сигурно. 3-те Flyknit компоненти се поставени на различни делови од патиките. На јазикот, беспрекорната конструкција создава мека основа и добро вклопување. Горниот дел е мек и создава неверојатно сигурно чувство. И конечно, делот околу петицата е направен со засилување за дополнителна безбедност и амортизирање. Целокупниот резултат е горниот дел кој го одржува вашето стапало удобно и сигурно секогаш кога вашето стопало е во контакт со земјата. Повисоката пена дава уште помеко чувство, додека пошироката област во предниот дел нуди поголема стабилност. Nike ZoomX пената е амортизирана и лесна, овозможувајќи ви отскокнување со секој чекор. Оваа пена ви обезбедува поддршка во три фази од трчањето. Ви дава флексибилност кога стапалото се крева од земја, убаво чувство додека стапалото се движи напред и амортизирање при допир со земјата. Waffle ѓонот е направен со помош на информации од тркачите за да ви овозможи добро прилепување на површина таму каде што ви е најпотребно. Оваа информација влијаеше и на дизајнот на патиките и нивниот конечен изглед. Спецификација: Машки патики за трчање Плиток профил Врвки ZoomX пена Flyknit горниште Waffle ѓон .
Подетално

Надминете ги вашите ограничувања за трчање со Nike ZoomX Invincible Run Flyknit 2 машките патики за трчање. Тие ќе ви помогнат да продолжите и понатаму, постојано обезбедувајќи ви неверојатно меко чувство. Ги дизајниравме овие патики за да ви овозможат многу амортизирање и високо ниво на поддршка за да се чувствувате сигурно. 3-те Flyknit компоненти се поставени на различни делови од патиките. На јазикот, беспрекорната конструкција создава мека основа и добро вклопување. Горниот дел е мек и создава неверојатно сигурно чувство. И конечно, делот околу петицата е направен со засилување за дополнителна безбедност и амортизирање. Целокупниот резултат е горниот дел кој го одржува вашето стапало удобно и сигурно секогаш кога вашето стопало е во контакт со земјата. Повисоката пена дава уште помеко чувство, додека пошироката област во предниот дел нуди поголема стабилност. Nike ZoomX пената е амортизирана и лесна, овозможувајќи ви отскокнување со секој чекор. Оваа пена ви обезбедува поддршка во три фази од трчањето. Ви дава флексибилност кога стапалото се крева од земја, убаво чувство додека стапалото се движи напред и амортизирање при допир со земјата. Waffle ѓонот е направен со помош на информации од тркачите за да ви овозможи добро прилепување на површина таму каде што ви е најпотребно. Оваа информација влијаеше и на дизајнот на патиките и нивниот конечен изглед.
Спецификација:

 • Машки патики за трчање
 • Плиток профил
 • Врвки
 • ZoomX пена
 • Flyknit горниште
 • Waffle ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Трчање
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5 49 32.5
  15 49.5 33
  5.5 38 24
  6 38.5 24
  6.5 39 24.5
  7 40 25
  7.5 40.5 25.5
  8 41 26
  8.5 42 26.5
  9 42.5 27
  9.5 43 27.5
  10 44 28
  10.5 44.5 28.5
  11 45 29
  11.5 45.5 29.5
  12 46 30
  12.5 47 30.5
  13 47.5 31
  13.5 48 31.5
  14 48.5 32
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Патики DH4071-102
  6.792 ДЕН
  Заштеда 20%
  8.490 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DA8535-001
  6.552 ДЕН
  Заштеда 20%
  8.190 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Помош