Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NEW BALANCE 997H
NEW BALANCE 997H
NEW BALANCE 997H
NEW BALANCE 997H
NEW BALANCE 997H
NEW BALANCE 997H
NEW BALANCE 997H
NEW BALANCE 997H
Машки патики
Код на производ:
(CM997HTG)
NEW BALANCE

NEW BALANCE 997H

Претходна цена
5.990 ДЕН
Моментална цена
5.990 ДЕН
Цена со попуст
4.792 ДЕН
Заштеда: 1.198 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 14.5
 • 15 50 33
 • 5.5 38 23.5
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39.5 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41.5 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46.5 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 13.5
 • 14 49 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машките патики New Balance 997H се популарен модел на патики што зрачи со спортско наследство. Овој пат тие се освежени со комбинација на класичен стил и иновативност, за изглед кој се истакнува. Елегантните секојдневни патики имаат текстилен горен дел во класични NB нијанси. Каде и да одите, вашите стапала ќе најдат удобност во лесниот комфор на средниот ѓон ENCAP Reveal. Средниот ѓон ENCAP Reveal комбинира лесна пена со полиуретански раб за да обезбеди лесен комфор и поддршка. Спецификација:Плиток профилВрвкиСинтетички и мрежест горен делЛесна EVA пена за амортизирање во средниот ѓон и петицатаENCAP Reveal среден ѓон.
Подетално

Машките патики New Balance 997H се популарен модел на патики што зрачи со спортско наследство. Овој пат тие се освежени со комбинација на класичен стил и иновативност, за изглед кој се истакнува. Елегантните секојдневни патики имаат текстилен горен дел во класични NB нијанси. Каде и да одите, вашите стапала ќе најдат удобност во лесниот комфор на средниот ѓон ENCAP Reveal. Средниот ѓон ENCAP Reveal комбинира лесна пена со полиуретански раб за да обезбеди лесен комфор и поддршка.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Синтетички и мрежест горен дел
 • Лесна EVA пена за амортизирање во средниот ѓон и петицата
 • ENCAP Reveal среден ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5
  15 50 33
  5.5 38 23.5
  6 38.5 24
  6.5 39.5 24.5
  7 40 25
  7.5 40.5 25.5
  8 41.5 26
  8.5 42 26.5
  9 42.5 27
  9.5 43 27.5
  10 44 28
  10.5 44.5 28.5
  11 45 29
  11.5 45.5 29.5
  12 46.5 30
  12.5 47 30.5
  13 47.5 31
  13.5
  14 49 32
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики ML574DVG
  4.792 ДЕН
  Заштеда 20%
  5.990 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики GM500OA2
  3.752 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.690 ДЕН
  Помош