Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NEW BALANCE 997H
NEW BALANCE 997H
NEW BALANCE 997H
NEW BALANCE 997H
NEW BALANCE 997H
NEW BALANCE 997H
NEW BALANCE 997H
NEW BALANCE 997H
NEW BALANCE 997H
NEW BALANCE 997H
Женски патики
Код на производ:
(CW997HVR)
NEW BALANCE

NEW BALANCE 997H

Претходна цена
5.590 ДЕН
Моментална цена
5.590 ДЕН
Цена со попуст
4.472 ДЕН
Заштеда: 1.118 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 3.5
 • 4 4
 • 4.5 4.5
 • 5 35 22
 • 5.5 36 22.5
 • 6 36.5 23
 • 6.5 37 23.5
 • 7 37.5 24
 • 7.5 38 24.5
 • 8 39 25
 • 8.5 40 25.5
 • 9 40.5 26
 • 9.5 41 26.5
 • 10 41.5 27
 • 10.5 42.5 27.5
 • 11 11
 • 11.5 11.5
 • 12 12
 • 13 13
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Женските патики New Balance 997H се популарен модел на патики што зрачи со спортско наследство. Овој пат тие се освежени со комбинација на класичен стил и иновативност, за изглед кој се истакнува. Стилските секојдневни патики доаѓаат во класични NB тонови со живописни светки на мрежа и горен дел од антилопа. Каде и да одите, вашите стапала ќе најдат удобност во лесниот комфор на средниот ѓон ENCAP Reveal. Средниот ѓон ENCAP Reveal комбинира лесна пена со полиуретански раб за да обезбеди лесен комфор и поддршка. Спецификација:Плиток профилВрвкиГорен дел од антилопа и мрежаЛесна EVA пена за амортизирање во средниот ѓон и петицатаENCAP Reveal среден ѓон.
Подетално

Женските патики New Balance 997H се популарен модел на патики што зрачи со спортско наследство. Овој пат тие се освежени со комбинација на класичен стил и иновативност, за изглед кој се истакнува. Стилските секојдневни патики доаѓаат во класични NB тонови со живописни светки на мрежа и горен дел од антилопа. Каде и да одите, вашите стапала ќе најдат удобност во лесниот комфор на средниот ѓон ENCAP Reveal. Средниот ѓон ENCAP Reveal комбинира лесна пена со полиуретански раб за да обезбеди лесен комфор и поддршка.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Горен дел од антилопа и мрежа
 • Лесна EVA пена за амортизирање во средниот ѓон и петицата
 • ENCAP Reveal среден ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3.5
  4
  4.5
  5 35 22
  5.5 36 22.5
  6 36.5 23
  6.5 37 23.5
  7 37.5 24
  7.5 38 24.5
  8 39 25
  8.5 40 25.5
  9 40.5 26
  9.5 41 26.5
  10 41.5 27
  10.5 42.5 27.5
  11
  11.5
  12
  13
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики W5740GBA
  4.613 ДЕН
  Заштеда 30%
  6.590 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики WL574ZAA
  5.272 ДЕН
  Заштеда 20%
  6.590 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики WL574ZAC
  5.272 ДЕН
  Заштеда 20%
  6.590 ДЕН
  Помош